Wyjątkowy mecz charytatywny w Zamościu! “Piłkarze od serca” dla PSONI koło w Zamościu

0
369
-reklama-provident sepator yamahaszkola

PSONI Koło w Zamościu oraz Dawcy Uśmiechu – Smile Donors zapraszają na wyjątkowy mecz charytatywny w Zamościu! “Piłkarze od serca” zagrają dla uczniów, wychowanków i uczestników Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Zamościu. Mecze Turnieju rozgrywane będą na płycie głównej boiska przy ul. Królowej Jadwigi!

Charytatywna impreza sportowa odbędzie 30 czerwca 2019 roku w godzinach 9.00 – 20.00. Uczestnicy powalczą o Puchar Przewodniczącej PSONI Koło w Zamościu.

Zgłoś swoją drużynę pod nr 662 622 444
Ilość miejsc ograniczona!
Wpisowe dla Drużyny – 250 zł

PODARUJ NIEPEŁNOSPRAWNYM LEPSZE DZIŚ I JUTRO!

Reklamy

Wpływy z tego wydarzenia, datki, oraz dochód z równolegle prowadzonej aukcji charytatywnej online zostaną dołączone jako wkład w adaptację budynku, który Stowarzyszenie otrzymało w 2018 roku od Prezydenta Miasta Zamościa.
Adaptacja budynku do potrzeb Osób niepełnosprawnych wyceniana jest obecnie na ponad 1,5 mln zł, a jego uruchomienie jest niezbędne dla jeszcze lepszej i skuteczniejszej pomocy niepełnosprawnym i ich rodzinom zamieszkałym na terenie Zamojszczyzny.
Uruchomienie tego miejsca to krok milowy dla działalności Stowarzyszenia. Dzięki temu, będzie można pomóc większej ilości rodzin oczekujących na przyjęcie swoich dzieci. Zwiększy się przestrzeń lokalowa oraz polepszą warunki codziennej terapii, rehabilitacji i edukacji dzieci, młodzieży, oraz osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną, którzy na co dzień przebywają w placówkach zamojskiego koła PSONI.

-reklama-

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj