Wypadek autokaru. 20 osób trafiło do szpitala (zdjęcia)

0
1650

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autobusem marki Setra, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie doprowadził do przewrócenia się pojazdu. Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godziny 4 rano, na drodze powiatowej w miejscowości Gołębie. Pojazdem podróżowało 59 pasażerów oraz dwóch kierowców. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Do szpitali zostało przewiezionych 20 osób. Pozostałym pasażerom zapewniono schronienie w świetlicy. Kierujący byli trzeźwi. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj około godziny 4 rano w miejscowości Gołębie, na drodze powiatowej, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem autokaru marki Setra. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący obywatel Ukrainy na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, przez co doprowadził do jego wywrócenia. 

Pojazdem podróżowało 59 pasażerów oraz dwóch kierowców. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Do szpitali zostało przewiezionych 20 osób. Na chwilę obecną ich stan nie zagraża życiu oraz zdrowiu. Pozostałym pasażerom zapewniono schronienie w świetlicy na terenie miejscowości, w której doszło do zdarzenia.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci. Ruch odbywa się wahadłowo. Ustalamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP Hrubieszów, młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska

Poprzedni artykułWyszyńskiego. Na pasach wjechał w niewidomego z białą laską
Następny artykuł73-latka oszukana przez “żołnierza przebywającego na misji w Jemenie”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments