Śmierć w BMW (zdjęcia)

0
1605

Krasnostawscy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8:00 w miejscowości Tuligłowy, na drodze krajowej numer 17. Kierujący osobowym BMW 33 – latek z powiatu krasnostawskiego poniósł śmierć na miejscu. Jechał sam.

Do wypadku doszło dzisiaj około godziny 08:00 w miejscowości Tuligłowy, na granicy z miejscowością Małochwiej Mały. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora, 33- letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego, który kierował samochodem osobowym marki BMW jadąc drogą krajową numer 17 w kierunku Krasnegostawu na łuku drogi wyprzedzał ciąg pojazdów, stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśnią szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o przestrzeganie przepisów, ostrożność i rozsądek na drodze.

Żródło: KMP Krasnystaw, starszy sierżant Anna Chuszcza

 

 

Poprzedni artykułProtesty rolników: obywatel Izraela zerwał flagę z ciągnika i wyrzucił do rowu
Następny artykułBadania dla mężczyzn: prostata, jądra, nerki i pęcherz
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments