Bolt wjechał do Zamościa

0
723

Bolt wjechał do Zamościa

Od ponad tygodnia zamościanie i zamościanki mogą korzystać z nowego środka transportu do szybkiego i wygodnego poruszania się po mieście. W Zamościu dostępne są już usługi przewozu taksówkami, zamawianymi przez europejską super-aplikację Bolt. Na początek i dla ułatwienia zapoznania się z nową usługą, mieszkańcy dostają 50% zniżki na 5 pierwszych przejazdów. Nowy środek transportu dobrze przyjął się w Zamościu, ponieważ firma odnotowuje codziennie dwukrotny wzrost liczby przejazdów. 

Od stycznia, Bolt umożliwił użytkownikom w Zamościu proste i wygodne zamawianie przejazdów taksówką za pomocą smartfona. To już 29 miasto w Polsce, w którym dostępne są usługi europejskiej super-aplikacji. Dla zamościan i zamościanek dostępne są przejazdy w kategorii Bolt (podstawowej). Aby mieszkańcy zaznajomili się z nową formą przemieszczania się po mieście, firma przygotowała promocję: 50% zniżki na 5 pierwszych przejazdów. 

Jak dotąd usługa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców – Bolt codziennie odnotowuje dwukrotny wzrost liczby przejazdów. Najpopularniejszymi punktami na mapie Zamościa są Galeria Twierdza oraz Plac Stefanidesa.

W Bolt chcemy zachęcać mieszkańców miast do rezygnacji z prywatnego samochodu oraz częstszego korzystania z alternatywnych środków transportu. Uruchamiając usługi zamawiania przejazdów przez aplikację Bolt lokalnie, wspieramy  istniejące rozwiązania transportu miejskiego i w ten sposób staramy się pomóc miastu w rozwiązaniu problemu nadmiernego ruchu, hałasu czy dostępności miejsc parkingowych. Bardzo  nas cieszy, że od teraz mieszkańcy Zamościa mają dostęp do nowej usługi,  która już cieszy się dużą popularnością komentuje Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce. 

Aby zamówić przejazdy, wystarczy zainstalować aplikację Bolt na telefonie, wybrać sposób płatności, a następnie wpisać adres odbioru i docelowy. Płatności za przejazd można dokonać gotówką lub kartą podpiętą w aplikacji. 

Bolt nieustannie podnosi jakość i komfort przejazdów zamawianych przez aplikację firmy. Dlatego aplikacja oferuje liczne rozwiązania bezpieczeństwa, dostępne zarówno dla pasażerów jak i kierowców. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się m.in opcja podzielenia się danymi przejazdu z opcją śledzenia trasy na żywo, przycisk kończący przejazd i przycisk łączący z numerem alarmowym. Bolt jako pierwszy na polskim rynku wprowadził także możliwość nagrywania dźwięku w czasie przejazdu. Nagranie uruchamia użytkownik i jest ono przechowywane na jego telefonie tylko przez 24 godziny. 

Aplikacja oferuje także nowe możliwości zarobkowe dla mieszkańców miasta. Po dopełnieniu  formalności i weryfikacji w lokalnym Punkcie Obsługi Kierowców, mogą oni zarejestrować się jako kierowcy w aplikacji Bolt. Więcej informacji jak zostać kierowcą Bolt znajduje się na stronie www.bolt.eu

Poprzedni artykułPrzyłącz się do sieci
Następny artykuł57-latek kierowca Volkswagena w obszarze zabudowanym rozpędził swoje auto do potężnej prędkości 132 km/h
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments