Przegląd Filmów Oscarowych

0
165

„Przesilenie zimowe” oraz „Anatomia upadku” w ramach Przeglądu Filmów Oscarowych w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Na wydarzenie zamojskie kino zaprasza w dniach 3-4 kwietnia 2024. Projekcja filmu „Przesilenie zimowe” odbędzie się 3 kwietnia 2024 o godz. 19:00, „Anatomia upadku” na ekranie 4 kwietnia 2024, godz. 19:00.  

Przesilenie zimowe (3.04.2024 | 19:00) – nowy film Alexandra Payne’a, reżysera “Bezdroży” i “Spadkobierców”. Film otrzymał mnóstwo nagród: Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa (Da’Vine Joy Randolph), 2 Złote Globy, 2 BAFTA i in. To słodko-gorzka opowieść o zupełnie różnych i obcych sobie życiowych rozbitkach, którzy zmuszeni są spędzić ze sobą święta. Film trafia w czułe miejsca dzięki swej prostocie i szczerości. 

Anatomia upadku (4.04.2024 | 19:00) – to absolutne wydarzenie – jeden z najgłośniejszych filmów roku, zdobywca Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny, 2 Złotych Globów, nagrodzony Złotą Palmą w Cannes. To mistrzowski thriller, w którym poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „czy zabiła?” ogląda się jak pełną napięcia intrygę. To coś więcej niż śledztwo w sprawie morderstwa: to niepokojąca podróż w sam środek burzliwej relacji w pozornie szczęśliwym małżeństwie. W roli głównej nominowana do Oscara fenomenalna Sandra Hüller.

Bilety na jeden film: 22/25 zł  | dostępne w kasie CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9 lub online: www.stylowy.net

plansza przegladfilmowoskar Przegląd Filmów Oscarowych

Poprzedni artykułProtesty rolników – będą utrudnienia w mieście i na trasie
Następny artykuł105 mln zł przeznaczono na inwestycje w szpitalu “papieskim”. Otwarto nową pracownię.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments