Szukasz legalnej pracy w Holandii? Oferty już na Ciebie czekają!

0
147

Mieszkańcy Lubelszczyzny chętnie poszukują pracy za granicą. Dużą popularnością cieszy się wśród nich między innymi Holandia.
Biura pracy Work Centre zajmujące się pośrednictwem pracy u pracodawców, w tym właśnie kraju, poszukują obecnie pracowników do niemal każdej branży.
Z aktualnymi ofertami pracy można zapoznać się w biurach w Tomaszowie Lubelskim, Jaśle i Opolu.

Praca za granicą to wciąż popularna wśród Polaków forma zarobkowania. Polacy nie decydują się jedynie na wyjazdy sezonowe.
Do krajów Zachodniej Europy udają się przez cały rok, szukając pracy nie tylko w rolnictwie, lecz także przetwórstwie, przemyśle, usługach oraz produkcji.
Jednym z najchętniej wybieranych przez Polaków kierunkiem, w tym również mieszkańców województwa lubelskiego jest Holandia.
W przypadku mieszkańców naszego regionu wyszukiwanie ofert pracy w tym kraju jest o tyle łatwe, że w Tomaszowie Lubelskim od ośmiu lat działa biuro pracy Work Centre.
Firma ta zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców holenderskich od wielu lat. Wieloletnia współpraca z podmiotami działającymi na terenie Holandii pozwala Work Centre na stworzenie oferty dla osób poszukujących pracy zarówno na długi okres, jak i sezonowo.

O szczegóły ofert pracy możesz zapytać dzwoniąc do konsultanta:

Tomaszów Lubelski  | ul. Kościuszki 24 pok. 4 | tel. 533 966 678, 533 111 037
Jasło | ul. 3 Maja 30 | tel. 519 138 005, 797 351 037
Opole | ul. Ozimska 48 pok. 23 | tel. 77 441 0654, 533 155 868, 739 230 594, 533 087 111

Pracodawcy, z którymi współpracuje Work Centre zapewniają swoim pracownikom zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne, opiekę medyczną, transport do pracy na terenie Holandii i co najważniejsze dobre zarobki. Ponadto agencja jest w stałej współpracy z firmami transportowymi, których busy kursują codziennie, umożliwiając przejazd do Holandii i powrót do Polski.    

Każdy, kto szuka ofert pracy w Holandii może w łatwy sposób wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej agencji: workcentre.com.pl lub skontaktować się z wybranym biurem Work Centre. W rekrutacji on-line może wziąć udział każda osoba zainteresowana ofertami pracy, bez względu na to, w jakim zakątku Polski mieszka.

  aa zdj3 Szukasz legalnej pracy w Holandii? Oferty już na Ciebie czekają! aa zdj4 Szukasz legalnej pracy w Holandii? Oferty już na Ciebie czekają! aa zdj5 Szukasz legalnej pracy w Holandii? Oferty już na Ciebie czekają!

aa zdj1 Szukasz legalnej pracy w Holandii? Oferty już na Ciebie czekają!

Poprzedni artykułSiła i determinacja czyli strategie radzenia sobie z niepełnosprawnością fizyczną
Następny artykułEcho serca – badanie kontrolne
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments