177 kandydatów, a mandatów tylko 12. Zobacz listy wszystkich komitetów do Sejmu i Senatu w naszym okręgu

0
531

Okręg wyborczy numer 7 w wyborach do Sejmu w 2023 roku obejmuje swoim zasięgiem obszary powiatów: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski oraz zamojski. W skład okręgu wyborczego numer 7 wchodzą także miasta na prawach powiatu: Biała Podlaska, Chełm, Zamość.

Liczba mandatów do Sejmu to 12.

Okręg wyborczy numer 19 w wyborach do Senatu w 2023 roku obejmuje zasięgiem powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski, zamojski oraz miasto Zamość.

Lista kandydatów do Sejmu 2023:

Koalicja Obywatelska PO i PL ZIeloni

  1. Grabczuk Krzysztof
  2. Gromadzka Małgorzata
  3. Żmjan Stanisław
  4. Belina- Wawryk Ewa
  5. Buczyński Maciej Paweł
  6. Klimczuk Agnieszka
  7. Grabek Andrzej Anatol
  8. Jaczyńska Agnieszka Julianna
  9. Cichocki Mariusz
  10. Zadrąg Elżbieta
  11. Fedorczuk Jerzy
  12. Łańcucka Grażyna Bożena
  13. Zarębski Jerzy Józef
  14. Bogutyn Anna Mariola
  15. Kargul Andrzej Adam
  16. Gwizdała Beata
  17. Antoniuk Tomasz Wojciech
  18. Szymańska Paulina
  19. Borodziuk Edward Józef
  20. Tywoniuk Magdalena Dorota
  21. Pastuszek Mariusz
  22. Paciorkowska Anna Marzena
  23. Jóźwik Kamil 
  24. Kargol Rafał Benedykt

KKW Trzecia Droga PSL- PL 2050 Szymona Hołowni

  1. Różyński Wiesław Marian
  2. Ćwik Sławomir
  3. Sosnowski Sławomir Antoni
  4. Słomiany Honorata Ewa
  5. Lewandowska Katarzyna Ewa
  6. Rot Katarzyna Beata
  7. Kuśmirz Iwona
  8. Uss Marek Marian
  9. Maksymiuk Arkadiusz
  10. Piotrowski Marek Tadeusz
  11. Wiśniewska Anna
  12. Mazuruk Janusz Stefan
  13. Solan Alicja
  14. Barszczewski Michał Konrad
  15. Bundyra Piotr Jerzy
  16. Małysa marek Jerzy
  17. Łucjan Łukasz Adam
  18. Bartnik Elżbieta Anna
  19. Prus Agnieszka Angelina
  20. Kapłon Dominika
  21. Mackiewicz Piotr
  22. Maksymowicz Barbara
  23. Kuczyńska Jurek Beata Monika
  24. Socha Renata

KW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. Langa Dariusz
  2. Bańka Kamil Piotr
  3. Prokopowicz Dariusz
  4. Tyrka- Stećko Beata
  5. Zieliński Krzysztof jacek
  6. Świergoń Wojciech Kazimierz
  7. Chibowski Arkadiusz
  8. Guz Małgorzata
  9. Celiński Marek
  10. Sowa Justyna
  11. Lewczuk Damian Jarosław
  12. Łochowski Krzysztof
  13. Pawluczuk Paweł
  14. Wysokińska Dorota
  15. Zalewska Agnieszka
  16. Franas Dawid
  17. Woch Ewelina Ilona
  18. Bobowski Aleksander Marek
  19. Woch Monika
  20. Macanko Joanna Magdalena
  21. Polak- Salomon Izabella Janina
  22. Piwko Julia
  23. Różycki Marcin
  24. Koziara Ewa Małgorzata

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

  1. Tumanowicz Witold Sławomir
  2. Domański Bogusław Waldemar
  3. Kasprzak Wiktor
  4. Czerwonka Patryk Eligiusz
  5. Łukasik Rafał Mirosław
  6. Szajner Bartłomiej
  7. Chmiel Katarzyna Zofia
  8. Bąk Stanisław
  9. Szczepaniak- Derkacz Monika Iwona
  10. Komoń Paweł daniel
  11. Cynkier Tomasz Jan
  12. Mazowiecki rafał
  13. Karpiuk Magdalena Cecylia
  14. Lewczuk kamil
  15. Kuśmierz Magdalena
  16. Głogowska-Mikita Magdalena
  17. Mulawa Justyna Elżbieta
  18. Zieliński Wojciech Szymon
  19. Kubica Kamil
  20. Rycak Dorota
  21. Stopa Anna
  22. Mekler Anna
  23. Czarnecka- Sobczak Barbara
  24. Mazurek Michał

KW Nowa Lewica

  1. Buźniak Sylwia Lidia
  2. Jaroszek Marek Zdzisław
  3. Korkosz Andrzej Jerzy
  4. Sokołowska Elżbieta
  5. Bednarz Tomasz
  6. Klimkowicz Natalia
  7. Waszkiewicz Gerard
  8. Burda Magdalena Otylia
  9. Siczek Piotr Paweł 
  10. Worotyński Marcin
  11. Hołoweńko Małgorzata
  12. Ciesielczuk Andrzej
  13. Bieniek Ewa
  14. Chęć Jacek
  15. Fręchowicz Wojciech
  16. Bober Agata Pamela
  17. Szumski Łukasz
  18. Pastuszka Izabela
  19. Tatar Ewa Maria
  20. Duklewski Dariusz Antoni
  21. Wolski Krzysztof Andrzej
  22. Skubis Emilia
  23. Dejnas vel Denek Andrzej
  24. Kupczyk Janusz

KW Polska jest Jedna

  1. Czekirda Piotr
  2. Wnuk- Gregorczyk Iwona
  3. Gawroński Marek
  4. Rarak Ewelina
  5. Wenek Monika
  6. Baczewski Józef
  7. Sweklej Edyta
  8. Solan Bernard
  9. Plażuk Krzysztof
  10. Stopa- Lichograj Magdalena
  11. Huszaluk Krzysztof
  12. Furtak Marcin
  13. Smyk Krzysztof
  14. Hałas Wiesław
  15. Fryc Krystyna
  16. Bakaj Marcin
  17. Grabowska- Nowicka Marzena
  18. Brzyszko Emilia
  19. Stycuła Tadeusz

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Mariusz Kamiński
  2. Ryszard Madziar
  3. Jarosław Sachajko
  4. Monika Pawłowska
  5. Tomasz Zieliński
  6. Dariusz Stefaniuk 
  7. Marcin Romanowski
  8. Koncewicz–Obszańska
  9. Zdzisław Szwed
  10. Grzegorz Wróbel
  11. Sławomir Zawiślak 
  12. Szczepan Niebrzegowski
  13. Beata Strzałka
  14. Krzysztof Gałaszkiewicz
  15. Maryla Symczuk
  16. Monika Zawiślak
  17. Barbara Barszczewska 
  18. Jerzy Szwaj
  19. Andrzej Olborski
  20. Stanisław Misztal
  21. Halina Czarnecka
  22. Czesława Caruk
  23. Karol Mazurek 
  24. Anna Dąbrowska–Banaszek

KWW RDIP

  1. Haczykowska Karolina
  2. Batorski Arkadiusz
  3. Poździk Adam
  4. Kołodziejak Agnieszka
  5. Bełdyk Wiesław Roman
  6. Szafran- Joszczuk Magdalena
  7. Wiśniewski Grzegorz
  8. Bodziak Ewa
  9. Mil Jolanta
  10. Zdybel Wojciech
  11. Rubaj Andrzej
  12. Mil Stanisła
  13. Michalak Artur
  14. Cybul Rafał

Kandydaci do Senatu:

  1. Bratkowski Arkadiusz Tomasz (KKW Zamojszczyzny)
  2. Chróścikowski Jerzy Mieczysław (KW Prawo i Sprawiedliwość)
  3. Kowalik Rafał (KW Bezpartyjni Samorządowcy)
  4. Lipiec Marek (KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni)
  5. Poznański Marek (KW Nowa Demokracja)
  6. Zagdański Dariusz Zbigniew (KW Konfederacja Wolność i Niepodległość)

 

 

 

 

Zdjęcie: gov.pl

view 177 kandydatów, a mandatów tylko 12. Zobacz listy wszystkich komitetów do Sejmu i Senatu w naszym okręgu

 

Poprzedni artykułZamojski Uniwersytet Trzeciego Wieku: Trwają zapisy na rok akademicki 2023/2024
Następny artykułZamość: Poszukiwani pracownicy na różne stanowiska. Jeszcze więcej nowych ofert pracy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments