STOP PRZESTĘPCZOŚCI – spotkanie z udziałem 700 zamojskich uczniów

0
118

W najbliższy wtorek, 5 września 2023 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Akademia Sportu Artura Siódmiaka w ramach projektu „My wskazujemy ścieżki Wy wybieracie drogę – STOP PRZESTĘPCZOŚCI”, współfinansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Głównym punktem wydarzenia jest spotkanie i rozmowa młodzieży na tematy związane z obowiązującą wykładnią prawa oraz następstwami czynów zabronionych, z autorytetami takimi jak: gość specjalny Marcin Romanowski Wiceminister Sprawiedliwości, Artur Siódmiak, Jakub Wawrzyniak, Mirosław Króliczek (były oficer Biura Ochrony Rządu), Michał Karnowski, Dariusz Strzelczyk (były oficer służb specjalnych) oraz Patryk Zaborowski, który na przykładach zaczerpniętych z własnych doświadczeń, przekażą słuchaczom, jak z pozoru nieistotne decyzje mogą wpłynąć na ich rozwój i dorosłe życie.

W spotkaniu weźmie udział około 700 uczniów z klas I-IV i szkół policealnych.

Po powitaniu gości, wydarzenie zostanie podzielone na dwa etapy:

-godz. 10.15- 11.45 – prelekcja z udziałem wyżej wymienionych prelegentów

-godz. 12.00 – rozpoczęcie zajęć sportowych, które przeprowadzą wykwalifikowani trenerzy personalni.

W trakcie trwania zabaw sportowych, odbędą się rozmowy kuluarowe młodzieży z gośćmi i prelegentami.

dsc 3021 STOP PRZESTĘPCZOŚCI - spotkanie z udziałem 700 zamojskich uczniów

Poprzedni artykułKlasyki zjechały do Zamościa. Dużo fantastycznych zdjęć.
Następny artykułNie żyje 79-letni kierowca Toyoty, który nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w bariery energochłonne.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments