Nie żyje 79-letni kierowca Toyoty, który nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w bariery energochłonne.

0
308

79-letni kierowca Toyoty w Jarosławcu na DK 74 nagle zjechał na przeciwny pas ruchu a następnie na pobocze, gdzie uderzył w bariery energochłonne. Mężczyzna w stanie nieprzytomnym został przewieziony do szpitala. Niestety mimo reanimacji jego życia nie udało się uratować. Wyjaśniamy szczegóły zdarzenia.

Dzisiaj kilka minut przed godziną 6:00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszone, że w Jarosławcu auto zjechało z drogi, kierowca zasłabł. Jadący za nim inny kierujący zatrzymał się, powiadomił służby i podjął reanimację mężczyzny.

Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Policyjny patrol udzielił pomocy podczas reanimacji, następnie mężczyzna został przekazany załodze karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala. Niestety pomimo ciągłej reanimacji kierujący zmarł w szpitalu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Toyotą jechał drogą krajową numer 74 w kierunku Zamościa. W Jarosławcu nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie na pobocze uderzając w bariery energochłonne. Toyotą kierował 79-letni mieszkaniec gminy Miączyn, jechał sam.

Na miejscu zdarzenia policyjna grupa dochodzeniowo – śledcza wykonała oględziny miejsca i pojazdu, zabezpieczyła ślady oraz przesłuchała świadków. Pojazd został zabezpieczony procesowo na parkingu. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zdarzenia było nagłe pogorszenie stanu zdrowia mężczyzny. Ustalamy szczegóły tej sprawy.

Źródło: KMP Zamość, aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

361 227140 Nie żyje 79-letni kierowca Toyoty, który nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w bariery energochłonne.

Poprzedni artykułSTOP PRZESTĘPCZOŚCI – spotkanie z udziałem 700 zamojskich uczniów
Następny artykułJest praca w Zamościu! Zobacz listę najnowszych ofert
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments