Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego i dwóch osobówek

0
370

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej numer 17. W zdarzeniu brał udział samochód ciężarowy oraz dwa samochody osobowe. Jedna osoba została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratowniczego do szpitala w Lublinie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Zakręcie. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14:00 na drodze krajowej numer 17. Brały w nim udział trzy pojazdy, dwa osobowe i jeden ciężarowy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu, 29-letnia kierująca samochodem osobowym marki Toyota jadąc od strony Krasnegostawu zatrzymała pojazd przy lewej krawędzi swojego pasa ruchu z zamiarem skrętu w lewo na posesję. Poruszający się za tym autem 58-letni kierujący samochodem ciężarowy marki Mercedes nie zachował bezpiecznej odległości w wyniku czego najechał na tył Toyoty. Pojazd ten pchnięty siłą uderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Volkswagen. Kierująca Toyotą z obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Szpitala w Lublinie. Na szczęście pozostali uczestnicy tego zdarzenia nie odnieśli obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez około 2 godziny. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem pozostałych uczestników ruchu drogowego organizując objazdy.

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

Źródło: KMP Krasnystaw, starszy sierżant Anna Chuszcza 

Poprzedni artykułZamość. Groźny wypadek z udziałem 26 i 22-latki
Następny artykułDla zysku substancją żrącą zeszpeciła skórę córki [FILM]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments