Wypadek z udziałem trzech aut

1
1170
KPP Biłgoraj

Biłgorajscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w okolicach miejscowości Płusy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, powodem zdarzenia był nieprawidłowo wykonany manewr wyprzedzania. 60 letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

reklamakasastefczyka sepator provident sepator yamahaszkola sepator

Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze W-835 w okolicach miejscowości Płusy. W kierunku Biłgoraja jechały trzy samochody m-ki Citroen, Renault i Opel. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że do zdarzenia doszło wskutek nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania.

W wyniku zdarzenia 60 letni kierowca citroena, mieszkaniec Biłgoraja został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Jak ustalili policjanci, wszyscy kierujący byli trzeźwi.

48 letni kierowca opla, mieszkaniec gminy Cieszanów i kierowca osobowego renault z Warszawy nie odnieśli obrażeń. Droga prze kilka godzin była zablokowana, policjanci kierowali podróżujących na objazdy. Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

źródło: KPP Biłgoraj

Reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here