Zamość: Lewica przedstawiła liderów listy w okręgu nr 7 [WIDEO Z KONFERENCJI]

8
915
reklamapielgrzymka provident yamahaszkola

Przedstawiciele Zjednoczonej Lewicy na zwołanej dziś na Rynku Wielkim w Zamościu konferencji prasowej zaprezentowali liderów listy w wyborach do Sejmu w zamojsko – chełmskim okręgu nr 7.

Liderką listy lewicy została Monika Pawłowska z Wiosny Biedronia, na miejscu drugim znalazł się reprezentujący SLD Piotr Szeląg – lekarz weterynarii z Hrubieszowa. .

Od dawna przyglądam się jak obecna władza prowadzi politykę za pomocą siły i wykluczeń. Widzę na co dzień, jak paliwem napędowym obecnej władzy jest hejt. Niepokojącym jest tez fakt, że coraz bardziej obywatel traci swoją podmiotowość. I właśnie dlatego powstała Zjednoczona Lewica, która niesie na ustach takie wartości jak: wolność, równość, poszanowanie każdego człowieka. – mówiła Monika Pawłowska -Będziemy pokazywać, że polityka może być uśmiechnięta, zupełnie inna niż ta zza szyb limuzyn i rządowych samolotów. Będę politykiem który pokaże, że opozycja jest w stanie coś zmienić. Uważam, że lewica to jedyna szansa na walkę z butą i arogancją obecnej władzy.

Chce żyć w kraju gdzie będzie poszanowane prawo, nie będzie będzie łamana konstytucja, gdzie wszyscy będą mieli równe prawa bez względu na wiarę, płeć pochodzenie. Chciałbym, żeby wszystkim w tym kraju żyło się dobrze. – dodał Piotr Szeląg.

Obecni na konferencji byli także startujący z pozycji nr 7, reprezentujący SLD Gerard Waszkiewicz z Zamościa oraz zajmujący pozycję nr 24 również reprezentujący SLD Bogdan Kiełbasa z Biłgoraja.

Poniżej wideo z konferencji

Reklama

8 KOMENTARZE

  1. Przerabialiśmy komunę lewicę którzy doprowadzili do biedy pustych półek kartek na żywność na benzynę straszne bezrobocie chroń nas od takiej władzy BOŻE

  2. Komuniści rządzili krajem od 1945r do obalenia komunistów przez naród za komunistów i lewicy w Polsce była bieda i puste półki nie dal BOŻE powtórki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here