- Reklama -
-Reklama-
-Reklama-
More
  -Reklama-

  Najnowsze

  Ruszyła fala sądowych nakazów zapłaty! Zobacz jak się bronić.

  Odmrażanie sądów po wielu tygodniach zamknięcia z powodu epidemii zaczęło się na dobre. Widoczne jest to w szczególności po ilości nakazów zapłaty i pozwów...

  Obchody 440 – lecia założenia Zamościa. Zaplanowano wiele wydarzeń i atrakcji

  W ramach przypadającej w tym roku 440. rocznicy uzyskania przez Zamość praw miejskich zaplanowano wiele ciekawych uroczystości i wydarzeń. Obchody wystartują 10 czerwca. W...

  Awaryjne lądowanie w polu

  Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w m. Gromada (gm. Biłgoraj). Pilot szybowca w wyniku utraty siły nośnej wylądował w polu uszkadzając...

  Policjanci walczą z nielegalnym hazardem

  Biłgorajscy policjanci ujawnili i zabezpieczyli automaty służące do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Sprzęt znajdował się w jednym z lokali terenie Biłgoraja. Za nielegalne...

  Program „Misja skarb” telewizji Fokus TV będzie kręcony w Zamościu! 

  Program "Misja skarb" telewizji Fokus TV będzie kręcony w Zamościu.  Program będzie nagrywany w sobotę (06.06). W związku z tym przez cały dzień parking na...

  Burze z gradem na Lubelszczyźnie. IMGW ostrzega

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne. W większości regionów Polski, w tym także na Lubelszczyźnie mogą wystąpić dziś (5.06) burze z porywistym...

  Zastawił w lombardzie pożyczoną kamerę i aparaty fotograficzne o wartości 45 000

  Tomaszowscy policjanci odzyskali przewłaszczony sprzęt fotograficzny o wartości blisko 45 tys. zł. 43-latek pożyczył pieniądze, których nie oddał i sprzęt fotograficzny, który zastawił w...

  Boże Ciało 2020. Jest komunikat Biskupa w sprawie organizacji procesji w diecezji zamojsko – lubaczowskiej

  Biskup Zamojsko - Lubaczowski wydał komunikat ws. organizacji procesji eucharystycznych w uroczystość Bożego Ciała, która przypada na 11 czerwca. Zgodnie ze wskazaniami Biskupa Mariana...

  Apartamentowiec na „Zielonym Ryneczku”! ZOBACZ ZDJĘCIA

  - Reklama -
  -Reklama-

  Znana i ceniona pracownia architektoniczna Bartecki Development wprowadza do sprzedaży kolejną inwestycję w regionie. Tym razem na zamojskiej Starówce, w sąsiedztwie ulic Zamenhofa i Bazyliańskiej. Nowe apartamenty i lokale usługowe powstaną w prestiżowej lokalizacji, bezpośrednio na Starym Mieście. Oto jedyna i ostatnia okazja nabycia lokalu w nowym budynku Starego Miasta, wpisanego na listę UNESCO.
  Oryginalna bryła budynku nawiązuje swoim charakterem do XVI-wiecznych renesansowych pałaców miejskich. Dodatkowego wyrazu dodaje zastosowany na elewacji intensywny kolor oraz charakterystyczne ukośne przeszklenia, stanowiące współczesną syntezę licznie występujących na zamojskim rynku architektonicznych elementów takich jak lukarny, gzymsy i pilastry. Duże otwarcia rozświetlą wnętrza obiektu.
  W ofercie trzykondygnacyjnego, nowoczesnego budynku na parterze znajdą się lokale usługowe o możliwości modyfikacji ścianek działowych. Pierwsze i drugie piętro przeznaczone jest na 43 apartamenty o zróżnicowanej powierzchniach od 29 m2 do 90 m2.
  Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców zaplanowano monitorowany podziemny garaż z 43 miejscami parkingowymi, indywidualne piwnice lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne i boks dla rowerów. Wysoki standard zapewnią trzy windy łączące kondygnacje nadziemne z podziemnym garażem. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się parking zewnętrzny.
  W tym roku startuje realizacja inwestycji. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to 2019 rok. Atrakcyjna lokalizacja – z widokiem na zielone Planty i panoramę miasta, doskonale skomunikowana z centrum Zamościa oraz wysoki standard wykonania i ciekawa, nowoczesna architektura budynku to cechy wyróżniające inwestycję. Bartecki Development zapewnia pośrednictwo w wynajmie apartamentów dla turystów indywidualnych. Ta forma wynajmu cieszy się uznaniem klientów zarówno w kraju, jak i za granicą, ze względu na domową atmosferę, pełną niezależność, większą przestrzeń i niższe koszty pobytu niż w hotelu.
  Budynek zaprojektowała znana i ceniona pracownia architektoniczna Mateusz Tański & Associates z Warszawy. Na życzenie klientów dział aranżacji doradzi w wyborze wariantów wykończenia lokali.
  W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszystkie zamojskie zabytki, rezydencje i ważne miejsca, takie jak: Pałac Zamojskich, Katedra, Akademia Zamoyska, Ratusz, Arsenał, Muzeum Fortyfikacji, Rotunda, zabytkowe kamienice i jedyny w Europie Rynek bez zabudowy o wymiarach 100x100m. ZOO, Planty, zalew oraz park ze stawem i starodrzewem stanowią podstawę ekosystemu i najbardziej atrakcyjne tereny zielone miasta.
  W pobliżu inwestycji znajdują się liczne restauracje i kawiarnie, kluby, galerie artystyczne i ścieżki rowerowe.
  Wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym Zamościa przygotowaliśmy unikatową inwestycję: apartamenty i lokale użytkowe w samym sercu zamojskiej Starówki, z niezapomnianym widokiem na wyjątkowe zabytki, teren zielony oraz panoramę miasta. Wiemy, że dla naszych klientów będzie to istotna wartość przy podejmowaniu decyzji o zakupie lokali – mówi Błażej Bartecki przedstawiciel Bartecki Development.
  Na dzień dzisiejszy prezentowany projekt koncepcyjny na wniosek Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków Delegatura Zamość opiniowany jest przez Narodowy Instytut Dziedzictwa.

  Źródło: Facebook/bartecki

  19 KOMENTARZE

  19
  Dodaj komentarz

  avatar
  najnowszy najstarszy oceniany
  Klubowicz Zamościa
  Gość
  Klubowicz Zamościa

  „W pobliżu inwestycji znajdują się liczne restauracje i kawiarnie, kluby, galerie artystyczne i ścieżki rowerowe”

  A ja pytam gdzie te kluby? 😀 😀

  Paweł Obrycki
  Gość
  Paweł Obrycki

  To co widzimy nie pasuje kompletnie do starówki. Może w innym miejscu. Proszę bardzo, ale nie na starówce. A poza tym „znana i ceniona pracownia architektoniczna Mateusz Tański & Associates z Warszawy” niech na Warszawskiej Starówce postawi taki koszmar.

  Jestem za!!!!
  Gość
  Jestem za!!!!

  Warto wyjechać parę kilometrów za Zamosc i zobaczyć jak świat wygląda wieśniaki. Z takim podejściem zrobicie z tego miasta 15-tysięczny skansen emerytów.

  zamojski
  Gość
  zamojski

  Koszmar!!!!!!!!

  Bolek
  Gość
  Bolek

  Dlaczego nie rozważono lokalizacji dla gmachu FILHARMONII na Placu Wolności,przecież aż prosi się o dobudowanie wschodniego skrzydła gmach Centralki,byłby w obrębie Starówki w której potrzebne są inwestycje w kulturę.Zamiast Filharminii proponowano wtedy Dom Towarowy a mamy Market o nazwie „Swojak”!!! Piramida na dziedzińcu Luwru też wzbudzała emocje a teraz.Żal studni z kogutkiem na Zielonym Rynku,tu warszawscy architekci już nie czują klimatów,NIESTETY!

  MIESZKANIEC
  Gość
  MIESZKANIEC

  Nie zgadzam się, to Zamość a nie jakaś Warszawka. Mam nadzieję że nie dojdzie do tak barbarzyńskiego zniszczenia Starego Miasta

  Agnieszka
  Gość
  Agnieszka

  Nie nie i jeszcze raz nie!

  Aneczka
  Gość
  Aneczka

  Koszmar to co proponują już mamy na Starówce hotel Renesans co pasuje do starego miasta jak pięść do nosa a teraz ten apartamentowiec. Czy miasto nie może sprzedać im działki gdzie indziej gdzie będzie cisza i spokój. Ale wiadomo liczy się prestiż. Nie pozwólmy na to aby zniszczono nasze Stare Miasto i jego piękno.

  Zamościanin
  Gość
  Zamościanin

  Czy ktoś wogole widział podobne brzydactwo w XVIw ? to w niczym nie przypomina starego miasta, ale pewnie kasa za tym idzie więc jak wszystko w tym kraju da się załatwić, a gdzie koncepcja deptaku na ulicy Łukasińskiego ? Najpierw koszmarna autostrada z latarni w około starego miasta a teraz pseudo dworek .Zamościanin

  mieszko
  Gość
  mieszko

  Jestem jak najbardziej za postępem. Tylko na litość boską, nie w kompleksie zabytkowym. Już i tak mamy trzy obiekty. A klasę „zero” łatwo odebrać.

  Momo
  Gość
  Momo

  Jak to jest brzydkie…!

  pohulanka
  Gość
  pohulanka

  paskudny koszmarek

  Bona
  Gość
  Bona

  Nie bardzo rozumiem dlaczego zostaje likwidowany zielony ryneczek zamiast go udostępnić mieszkańcom do kulturalnego użytkowania. Co do nowoczesnych budowli jestem ich zwolenniczką! Tylko także nie rozumiem, dlaczego muszą być wciskane w miejsca zabytkowe. Jedyna myśl jaka mi się nasuwa to próżność i pycha dla posiadaczy wypchanych kieszeni, zamieszkanie w takim apartamentowcu i w takiej lokalizacji świadczyć ma o stanie posiadania. Zamknięty teren,strzeżony przez ochronę,nie dostepny dla osób nie zaproszonych.To co warszawskie firmy deweloperskie obecnie preferują wzbudziło zainteresowanie na świecie i bardzo się przyglądają nowej modzie oferowanej przez polskie budownictwo. Nazwano je „gettami”. Polska nie jest małym krajem i są ciekawe… Czytaj więcej »

  Starówkowicz.
  Gość
  Starówkowicz.

  I co to ma być. To jest Stare Miasto w Zamościu, zabytkowa Twierdza, zabytek UNESCO. A nie nowoczesna Warszawa. Te budynki powinny się wpisywać w Przestrzeń starego miasta i charakter, styl budowlany. tak na przykład jak to zrobiono z MYKWA (ŁAŹNIA ŻYDOWSKA).
  I że na takie rzeczy pozwala WOJEWÓDZKI URZĄD OCHRONY ZABYTKÓW W Zamościu, a nam mieszkańcom nie pozwalają na takie głupoty jak: Zamontowanie kraty na klatce schodowej, i inne pewne udogodnienia, itp.

  zamoscianka
  Gość
  zamoscianka

  Ja też uważam że powinno to być w stylu starego miasta.

  Barbara
  Gość
  Barbara

  Wyglada ciekawie

  kolo
  Gość
  kolo

  Znana i ceniona pracownia????
  Pierwsze słyszę

  Zosia
  Gość
  Zosia

  Jestem pod pozytywnym wrażeniem ciekawa juz jestem jak to bedzie wygladało

  Bona
  Gość
  Bona

  Będzie najbardziej krytykowanym miejscem w mieście. Trendy szybko mijają!

  -Reklama-
  Goldsun
  www.euAUTOczesci.PL

  Ruszyła fala sądowych nakazów zapłaty! Zobacz jak się bronić.

  Odmrażanie sądów po wielu tygodniach zamknięcia z powodu epidemii zaczęło się na dobre. Widoczne jest to w szczególności po ilości nakazów...

  Odpowietrzanie pompy hamulcowej ABS krok po kroku

  Układ hamulcowy to jeden z najważniejszych układów samochodu. Odpowiada on przede wszystkim za zatrzymanie się pojazdu w miejscu pożądanym przez kierowcę....

  Kolejny sukces w walce z zamojskim narkobiznesem. Tym razem pomógł pies Kodak

  Kodak, policyjny pies wskazał miejsce ukrycia marihuany. Narkotyki przechowywał 24-latek w mieszkaniu oraz piwnicy. Z zabezpieczonej przez kryminalnych marihuany można byłoby...

  Czy szukać pomocy prawnej na forum internetowym? Poradnik dłużnika.

  Wiele osób zadłużonych poszukuje informacji prawnych na forach internetowych. W sieci znajdziesz wiele takich stron, ale uważaj bo wiele z nich...

  Zamość: Granat moździerzowy na placu budowy

  Podczas prac budowlanych na ul. Grunwaldzkiej wykopano granat moździerzowy. Powiadomieni policjanci...

  Zamość: Konferencja „Jan Paweł II – posłaniec odrodzenia wolności, dziedzictwa, patriotyzmu”.

  Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu i Parafia pw. Matki...

  Krasnobród: Powstaje taras widokowy i ścieżki spacerowe [ZDJĘCIA]

  W Krasnobrodzie powstają nowe atrakcje turystyczne. Samorząd jest w trakcie realizacji...

  21 – latek przesadził z prędkością na łuku drogi. Zderzył się z innym autem

  21-latek kierując toyotą na łuku drogi jechał zbyt szybko, stracił panowanie...

  Terytorialsi podsumowują działania w ramach operacji pk. „Odporna Wiosna”. [ZDJĘCIA]

  Ponad 1 300 wniosków o wsparcie, 3 000 ton żywności, 8 700 wymazów, ponad...

  Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe

  Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe...

  Policjant, który wczoraj z zadymionego mieszkania wydostał mężczyznę opuścił szpital (zdjęcia)

  Policjant, który wczoraj z zadymionego mieszkania wydostał mężczyznę opuścił szpital. Mówi,...

  Blisko 1 mln zł na modernizację budynku DPS

  W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie zostały dziś podpisane dwie...

  Pociski wykopane w celi zamojskiej Rotundy

  Podczas prac remontowych w celi na terenie zamojskiej Rotundy wykopano pociski...

  Gołąb powodem zderzenia dwóch aut

  80-latek za kierownicą citroena widząc gołębia na jezdni przyhamował, niestety jadący...

  Policyjny pościg za motocyklistą.

  Policjant z Posterunku Policji w Siennicy Różanej zatrzymali motocyklistę, który nie...
  -Reklama-