Z ostatniej chwili. Uwaga kierowcy! Trwa kaskadowy pomiar prędkości!

4
262

Jak donoszą zamojscy kierowcy w tej chwili (godzina 11.30) w Zamościu i okolicy trwa kaskadowy pomiar prędkości.

Kaskadowy pomiar prędkości polega na tym, że kontrola prowadzona jest na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach. W Zamościu ma to miejsce na obwodnicy północnej. Natomiast w Sitańcu w okolicach, cmentarza, kościoła oraz na wylocie z Sitańca przy salonach samochodowych.

Dodatkowo policyjne nieoznakowane auta z wideorejestratorami poruszają się na tych odcinkach. Jak informują kierowcy kontroli można się także spodziewać w Izbicy i Łopiennikach oraz w okolicy Krasnegostawu.

A więc kierowcy, noga z gazu i nie informujemy się nawzajem poprzez „mruganie światłami” 🙂

Kaskadowy pomiar prędkości policja stosuje przeważnie podczas akcja przedświątecznych. Dzisiejsza akcja policji raczej nie jest z tym związana. Kierowcy żartują, że to Międzynarodowy Dzień  Pomiaru Prędkości na Zamojszczyźnie 🙂 Pozdrawiamy szerokiej drogi!

 

4 KOMENTARZE

  1. Co to za głupi obyczaj nawoływania jazdy wg przepisów jakby przysługiwała tylko czasem i to „szerokiej drogi” – a potem kurwa płacz że się rozjebał. Pierdolnijcie się polaczki w łeb.

  2. nie mrugali ?? niby dlaczego ? przeszkadza w nabijaniu kasy ? sa miejsca bardziej niebezpieczne niz obwodnica lub droga krajowa …bezpieczenstwo dla nich nie ma znaczenia lecz statystyki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here