Morsowanie na Rynku Wielkim już dzisiaj (film i zdjęcia)

0
969
reklama Wybory Zawiślak

Zamość wczoraj powitał zimę w wyjątkowy sposób.  Od godziny 10.00 na Rynku Wielkim czekało mnóstwo atrakcji. Nowe świetlne iluminacje, świąteczny jarmark, tworzenie ogromnej rzeźby lodowej, Wawel Truck, Miasteczko Radia Zet – to tylko niektóre z nich.

Oprócz choinki i tradycyjnych iluminacji, które kojarzą się z czasem świątecznym, na zamojskim Rynku Wielkim, pojawiły się zupełnie nowe elementy dekoracyjne (zdjęcia poniżej)

Świetlny Początek Zimy to także dwudniowy Jarmark Świąteczny. Do Zamościa przyjechali jak zawsze wystawcy z ozdobami świątecznymi oraz smakołykami.

Odbyło się smakowite gwiazdkowe gotowanie na żywo z Adamem Kotem (Adam Kot Culinaria), tworzono także ogromną rzeźbę lodową

Na Rynku pojawił się po raz pierwszy w Zamościu Wawel Truck. To słodka, interaktywna ciężarówka pełna gier, atrakcji, zabaw i interaktywnych aplikacji i oczywiście słodyczy.

W miasteczko Radia Zet odbywać się będzie także i dzisiaj świąteczne karaoke, pamiątkowe wybijanie monet, magiczne koło fortuny z prezentami oraz świąteczna fotobudka.

Zainaugurowane zostało także lodowisko na Rynku Wielkim.

Początek dzisiejszych niedzielnej  zabawy na Rynku Wielkim od godz. 10.00.

Pełny program dwudniowej imprezy znajdziecie na plakacie poniżej. Poniżej publikujemy pierwsze zdjęcia powstających dekoracji świątecznych.

Szczególnie polecamy dzisiaj morsowanie na Rynku Wielkiem. Zobaczcie film i zdjęcia z morsowania wykonane rok temu na Rynku Wielkim

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here