Lista sklepów otwartych w najbliższą niedzielę

12
1601

W myśl podpisanej przez Prezydenta ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele, od marca 2018 r. w każdym miesiącu sklepy będą czynne tylko przez dwie niedziele – pierwszą i ostatnią, w 2019 roku będzie to tylko jedna niedziela w miesiącu – ostatnia. Od 2020 r obowiązywał już będzie całkowity zakaz handlu w niedziele.

Zakaz handlu nie będzie obowiązywał m.in. na stacjach paliw płynnych, w aptekach i punktach aptecznych, w zakładach leczniczych dla zwierząt, w placówkach pocztowych, w środkach transportu, na dworcach i w portach lotniczych, w placówkach handlowych z przeważającą działalnością gastronomiczną, w sklepach internetowych i w placówkach handlowych, w których handel jest prowadzony przez właściciela.

Sprawdź gdzie w niedzielę w Zamościu zrobisz zakupy. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Na bieżąco będziemy uzupełniać listę sklepów

Sklepy Żabka: ul. Piłsudskiego 53 i 29, Okrzei, Peowiaków, Kiepury, Partyzantów, Szwedzka

Sklepy spożywcze (dwa) Peowiaków 68A (naprzeciwko cmentarza)

Sklep nocny ul. Wyszyńskiego/Gminna

Nasz Sklep ul. Lipska

Lewiatan ul. Lipska (nadesłane, dziękujemy)

Groszek ul Dzielna (nadesłane, dziękujemy)

Sklep „Czerwo” ul. Zamoyskiego 9 (nadesłane, dziękujemy)

I oczywiście „Giełda na Mokrem” (nadesłane, dziękujemy)

Czekamy na Państwa zgłoszenia kolejnych punktów. 

 

Sprawdź też, w które niedziele w tym roku nie zrobisz zakupów.Kliknij i sprawdź!

 

 

 

12 KOMENTARZE

  1. Kiosk wielobranżowy/papierosy, prasa,chemia, doładowania telefonów, bilety MZK/w Zamościu, ul.Polna ,obok Centrum Okulistyki ,czynny w niedziele wolne od handlu w godz. 10:00-17:00.
    Zapraszam

  2. Macie kłopot co zrobić z wolnym czasem bo zamiast pójść na spacer czy odwiedzić rodzinę ,to wolny czas zabijany był na zakupach w różnych sklepach,a może tak trochę rachunku sumienia i czas dany przez Boga spędzić w kościele podziękować za zdrowie i opiekę dla całej rodziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here