Kolejny „Sylwester z Dwójką” odbędzie się w Zamościu? Prezydent Wnuk:”Prowadzimy rozmowy na ten temat z TVP”

6
2132
W lipcu 2018 w Zamościu odbył się Koncert "Lato, Muzyka Zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki. Wydarzenie okazało się dużym sukcesem zarówno dla TVP, jak i dla Miasta Zamość. Telewizja zanotowała dobre wyniki oglądalności, a Zamość zyskał pod względem promocyjnym. W związku z tym są plany, by wydarzenie powtórzyć
reklamamPlaneta
ZLT

Organizowany przez Telewizję Publiczną „Sylwester Marzeń z Dwójką” już po raz trzeci odbył się w Zakopanem. Impreza okazała się ogromnym sukcesem. Transmisję z wydarzenia na ekranach telewizorów oglądało średnio 6,4 milionów, a w kluczowym momencie 7,9 miliona Polaków, dzięki czemu TVP zostawiła konkurencyjne stacje daleko w tyle. Jest szansa, że kolejny „Sylwester z Dwójką” odbędzie się w Zamościu.

Prezydent Andrzej Wnuk podczas wczorajszej konferencji prasowej w ratuszu potwierdził, że miasto prowadzi z Telewizją Publiczną rozmowy na ten temat. Takie plany pojawiły się już w związku z tegorocznym Sylwestrem, jednak ostatecznie nie doszły do skutku: „Zakopane miało podpisaną umowę na trzy lata i trudno było w tym roku przekonać telewizję do tego, żeby przyjechała do Zamościa”.- wyjaśnił Prezydent i zapowiedział, że Miasto w dalszym ciągu prowadzi z Telewizją Publiczną rozmowy dotyczące imprezy Sylwestrowej w Zamościu.

Ale „Sylwester z Dwójką” to nie jedyny duży koncert z udziałem gwiazd największego formatu, który ma szansę obyć się w tym roku w Zamościu.

– W tamtym roku udanie wprowadziliśmy do Zamościa imprezę pod nazwą „Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki”. U nas ona chyba najlepiej wypadła ze wszystkich miast. W tym roku chcielibyśmy ją kontynuować. – zapowiedział Prezydent.

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here