Co powie Kaczyński w Zamościu?

18
2484

Do Zamościa z wizytą przyjedzie Prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński. Jedni go nienawidzą inni kochają. Jedno jest niezaprzeczalne. Budzi emocje. Co powie tuż przed wyborami? Z czym przyjeżdża do Zamościa?

Wizytę zaplanowano na piątek 19 października. Jarosław Kaczyński złoży wizytę w zamojskim Ratuszu o godz. 17.00.

Spotkanie z Prezesem PiS, Jarosławem Kaczyńskim będzie transmitowane na telebimie, który zostanie ustawiony na Rynku Wielkim.

 

18 KOMENTARZE

  1. Organizatorzy spotkania nie uprzedzili że spotkanie odbędzie się nie w Ratuszu a „Metalplaście”, oraz że spotkanie będzie tylko dla osób zaproszonych a zamknięte dla mieszkańców Zamościa. Tak się nie robi. W podobnych sytuacja proszę podawać pełną i prawdziwą informację.

  2. niech Prezes oczyści PIS z ludzi psujãcych wizerunek posłòw układajãcych się z PSL I dający im posady na pañstwych inspekcjach tacy liderze sa w Zamościu Lublinie to jest nieuczciwe wobec elektoratu PIS ktòry nie bedzie głosował na taką partié liderzy partii Wojewoda wicewojewoda mają być bez cienia podejrzeñ jak źona Cezara a tak nie jest

  3. Dawaj Jarek. Nie przejmuj się tymi zawistnymi ludźmi, dla których szacunek do ludzi to obce pojęcie. Oni wolą PO-wską propagandę do 67 roku życia i robotę od 6 do 20 zamiast 500 plus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here