Awaria sieci ciepłowniczej. Głos zabrał Prezydent Andrzej Wnuk

5
1113
reklamamPlaneta
ZLT

Nastąpi przerwa w dostawie ciepła do mieszkań. Powiadomione zostały wszystkie służby, a także szpitale. Veolia szuka źródła wycieku, nie wiadomo jak długo potrwa usuwanie awarii. O postępie prac będziemy informować na bieżąco.

Aktualizacja godz. 18:20

Awaria nie objęła północnej części miasta. Zamojski Szpital Niepubliczny do północy dostanie „pełną moc” (Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II ma własną kotłownię). Trwa poszukianie źródła wycieku

Aktualizacja 21.15

Prezydent Andrzej Wnuk na swoim publicznym Facebooku: „Informacja od Veolia: Awaria, która dziś po południu pozbawiła Zamość ciepłej wody i centralnego ogrzewania, zostala zlokalizowana (okolice ul. Kilińskiego). Ze wstępnych ustaleń wynika, że do czasu usunięcia awarii ciepła pozbawionych będzie kilka bloków. 👍👏👏👏”

Trwa usuwanie awarii sieci ciepłowniczej.

Aktualizacja 10.02 godz. 8:30

Jak nas poinformowała firma Veolia, prace przy usuwaniu awarii sieci ciepłowniczej trwały przez całą noc. Niestety okazało się, że doszło do drugiej awarii na dużej magistrali. Bloki przy ul. Reja i Spadek nie mają ogrzewania. Spółka zaangażowała do pracy firmę zewnętrzną, która szuka drugiego źródła wycieku. Awaria, do której doszło wczoraj przy ul. Kilińskiego jest już usuwana, ciepło dziś powinno trafić do mieszkań.

5 KOMENTARZE

  1. luksus wiem przynajmniej że to obok mnie…odliczać nikt nie bedzie bo to nie ma takiej potrzeby…wspieramy z całym serduszkiem miasto… buziaczki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here