Zamość: Działacze Nowoczesnej posadzą drzewa

0
1118

W całej Polsce członkowie partii Nowoczesna prowadzą akcje sadzenia drzew. Jest to forma protestu przeciwko ustawie ministra Szyszki, liberalizującej przepisy dotyczące wycinki drzew i krzewów. Inicjatywę podjęli również członkowie zamojskiego oddziału Nowoczesnej. Zapraszają oni wszystkich chętnych w środę 12 kwietnia na godzinę 16:00 do wspólnego sadzenia drzew na Osiedlu Powiatowa.

Jak poinformował nas Rafał Zwolak, Przewodniczący Zamojskiego Koła Nowoczesnej – drzewka (będą to klony pospolite) zostaną posadzone na zieleńcu między ul. Kalinową, a Olchową. Teren ten, na prośbę członków Nowoczesnej o wytypowanie miejsca nasadzeń, wyznaczył Urząd Miasta.

– Chcielibyśmy korzystając z okazji pochwalić zamojski Magistrat wraz z kierownikiem Piotrem Zającem za konkretne i rzeczowe podejście do tematu – mówi Rafał Zwolak.

Pomoc przy sadzeniu zaoferował właściciel firmy Ogrody Tom-Poz, Tomasz Poździk. – Serdeczne podziękowania kierujemy do firmy Pana Tomasza, który wraz ze swoimi pracownikami dostarczy sadzonki i pokaże mieszkańcom jak prawidłowo je posadzić – dodaje Radny Zwolak.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments