Zamość: Trzy dni z fantastyką

0
605
grafika - ZSKCS

Zamojskie Spotkania z Fantastyką, które odbędą się w dniach 14 -16 września 2018 r. to wydarzenie kulturalne tworzone przez członków Zamojskiego Stowarzyszenia Kulturalnego ”Czerwony smok”, rokrocznie przyciągające do Zamościa wielu pasjonatów i miłośników fantastyki.

W trakcie trzech dni festiwalu odbywają się prelekcje, dyskusje, konkursy oraz rozgrywki i turnieje w gry planszowe. Każda edycja gości także VIPy ze świata literatury – z fanami mieli tu spotkania Andrzej Pilipiuk, Witold Vargas czy Michał Gołkowski.

Ponadto, Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” ogłasza także VIII edycję Konkursu Literackiego „Nadszaniec Fantastyki”. Organizatorzy zapraszają do spróbowania swoich sił i powalczenia o atrakcyjne nagrody, takie jak publikacja pracy w informatorze konwentowym czy darmowe wejściówki na konwent, dodatkowo w tym roku można będzie powalczyć również o ‘’Puchar Czerwonego Smoka’’. Prace można zgłaszać do 31 sierpnia. Więcej informacji o konkursie oraz jego regulamin znaleźć można na stronie: www.zskcs.pl

 

Poprzedni artykułOferty pracy w Zamościu i regionie
Następny artykułO literaturze i języku polskim w Zamościu [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments