Zawadą: Hondą w betonowy przepust

0
660

W Zawadzie na drodze krajowej numer 74 kierujący osobową hondą stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. Siedzący za kierownicą 36-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Szczegóły wypadku ustalają policjanci.

Dzisiaj około godziny 2:40 na drodze krajowej numer 74 w Zawadzie doszło do wypadku z udziałem kierującego osobówką. Powiadomieni policjanci na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący hondą jechał od strony Szczebrzeszyna w kierunku Zamościa. Nagle na łuku drogi, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust wyznaczający wjazd na sklepowy parking.

Hondą kierował 36-latek z Zamościa, jechał sam, badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Po zdarzeniu doznał obrażeń, załoga karetki pogotowia przewiozła go do szpitala.

Na miejscu wypadku policyjna grupa dochodzeniowo – śledcza wykonała oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu, mundurowi zabezpieczyli też ślady. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Źródło: KMP Zamość starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

 

361 201133 Zawadą: Hondą w betonowy przepust 361 201132 Zawadą: Hondą w betonowy przepust

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Szukasz stażu? Sprawdź najnowsze oferty z PUP
Następny artykułCo determinuje sukces w branży e-commerce w Holandii ?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments