Wypadek 17 – latka na motorowerze. Najprawdopodobniej był nietrzeźwy

0
441
fot. KMP Zamość

17-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, po tym jak jadąc motorowerem doprowadził do jego przewrócenia. Najprawdopodobniej w czasie wypadku był nietrzeźwy, stężenie alkoholu w jego organizmie wykaże badanie krwi. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Wczoraj w godzinach popołudniowych mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn jadąc drogą gminną biegnącą pomiędzy miejscowościami Kawęczyn – Brody Małe na jezdni zobaczył przewrócony motorower marki Inca i leżącego na poboczu młodego mężczyznę. Zatrzymał się i widząc, że mężczyzna potrzebuje pomocy  natychmiast powiadomił służby ratunkowe. Po chwili na miejsce zdarzenia przyjechała załoga karetki pogotowia i przewiozła poszkodowanego do szpitala.

Policjanci ustalili, że kierującym motorowerem był 17-latek z gm. Zwierzyniec. Najprawdopodobniej podróżował sam i w pewnej chwili stracił panowanie nad jednośladem doprowadzając do przewrócenia pojazdu. Nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 17-latek przed zdarzeniem spożywał alkohol. Jednak dokładne stężenie alkoholu w jego organizmie wykaże badanie krwi.

Policjanci wyjaśniają szczegóły wypadku i apelują o ostrożność oraz trzeźwość za kierownicą.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułNa Kilińskiego praca wre.
Następny artykułKolejny sukces w walce z lokalnym narkobiznesem
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments