Wieczór Sylwestrowy w kinie „Stylowy”

0
666

Nie macie jeszcze planów na Sylwestra? Możecie go spędzić w kinie. Zamojskie CKF „Stylowy” przygotowało na ten wieczór mnóstwo nie tylko filmowych atrakcji. W programie: konkurs z nagrodami oraz projekcja dwóch przebojowych komedii: „Teraz albo nigdy” i „Pech to nie grzech”. W przerwie między seansami zaplanowano toast noworoczny. Sylwester w kinie startuje o godz. 19:30. Cena: 39 zł/osoba. 

„Teraz albo nigdy” to przebojowa komedia o kobiecie, która dostaje od życia szansę, by pójść na całość i dostać się na szczyt! Film twórców takich hitów jak „Pokojówka na Manhattanie” i „50 pierwszych randek”. W głównej roli Jennifer Lopez.

„Pech to nie grzech” – najnowsza komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego to pełna gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy. W obsadzie filmu zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów: Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, Krzysztofa Czeczota, Annę Dereszowską oraz Marię Dębską.

Bilety wstępu na Wieczór Sylwestrowy w Kinie nie podlegają rezerwacji, można je nabyć w sprzedaży internetowej lub w kasach CKF Stylowy, (ul. Odrodzenia 9).

sylwester 2018 1 Wieczór Sylwestrowy w kinie "Stylowy"

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments