Zamość: Nagrodzono najlepsze Inicjatywy 2016. [ZDJĘCIA Z GALI]

0
659

Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych już po raz 9. zorganizowało konkurs na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych miasta Zamość i powiatu zamojskiego zrealizowaną w roku 2016. Dziś (5 grudnia) w Osiedlowym Domu Kultury „OKRĄGLAK” w Zamościu odbyła się uroczysta Gala podczas której nagrodzono najlepsze inicjatywy.

I miejsce uzyskał projekt II Orszak Trzech Króli w Zamościu zgłoszony przez Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu.

II miejsce – projekt p.n. Budowa Boisk Sportowych we wsi Stara Huta zgłoszony przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju miejscowości Stara Huta i okolic “Zielona Knieja”

III miejsce zajęła Jubileuszowa XV edycja Międzynarodowego Festiwalu “Eurofolk 2016” – projekt zgłoszony przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca “Zamojszczyzna”

Podczas Gali tradycyjnie zaprezentowano też najaktywniejszych wolontariuszy. Zostali oni uhonorowani wyróżnieniami i nagrodami ufundowanymi przez ZCW i Prezydenta Miasta.

W tym roku Zamojskie Centrum Wolontariatu obchodzi jubileusz 15-lecia funkcjonowania Stowarzyszenia, co było tematem przewodnim uroczystości.

Poprzedni artykułRelacja z Kraju Kwitnącej Wiśni. Zaproszenie na spotkanie z podróżnikiem
Następny artykułZamość: Święto Kina w “Stylowym”. Bilety będą w promocyjnych cenach
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments