Buszujący w kukurydzy (zdjęcia)

0
301

61-latek kierował Renault mając w organizmie ponad promil alkoholu. Na drodze powiatowej w Suchowoli stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na pole, gdzie rosła kukurydza. Na szczęście nic mu się nie stało. Stracił już uprawnienia do kierowania. Czeka go sądowa rozprawa i kara za popełnione przestępstwo.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj kilka minut przed godziną 12:00 w Suchowoli. Powiadomieni o nim policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący Renault poruszał się w kierunku Zamościa. Na prostym odcinku drogi powiatowej, prawdopodobnie jechał zbyt szybko i stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał na pobocze, następnie do przydrożnego rowu, a później na pole, gdzie rosła kukurydza.

Za kierownicą Renault siedział 61-letni mieszkaniec gminy Krasnobród. Załoga karetki pogotowia przebadała mężczyznę na miejscu zdarzenia. Okazało się, że 61-latek nie odniósł żadnych obrażeń. Kierujący podróżował sam. Policyjne badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu oraz uprawnienia 61-latka do kierowania.  Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, wysoka kara pieniężna oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło: KMP Zamość, aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Poprzedni artykuł“Mieszkam na osiedlu Planty przeszło 30 lat” zapewniał Grzegorz Kuczmaszewski na sesji RM
Następny artykułLove story w Kinie Konesera
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments