Tragiczny wypadek w Mirczu. Nie żyje 48 letni mężczyzna (zdjęcia)

0
475

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj w Mirczu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 48-letni kierujący ciągnikiem rolniczym z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 19:00 dyżurny hrubieszowskiej komendy policji został powiadomiony o wypadku drogowym do którego doszło w Mirczu. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń na prostym odcinku drogi, poza terenem zabudowanym, 48-letni kierujący ciągnikiem rolniczym wraz z podczepionym pługiem z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku tego zdarzenia ciągnik uległ rozpołowieniu, a kierujący poniósł śmierć na miejscu.

Do późnych godzin na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. W tej sprawie policjanci nadal wykonują czynności, których celem jest dokładne ustalenie okoliczności i przebiegu tego tragicznego w skutkach wypadku. Obecnie pod nadzorem prokuratora ustalamy wszystkie bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i o zachowanie zasad bezpieczeństwa na drodze.

Źródło: KMP Hrubieszów, aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

Poprzedni artykułW pewnej chwili 29-latek zniknął pod lustrem wody i już nie wypłynął.
Następny artykułUroczyste obchody 103. rocznicy bitwy pod Komarowem [PROGRAM]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments