W pewnej chwili 29-latek zniknął pod lustrem wody i już nie wypłynął.

0
1000

Służby prowadziły dziś poszukiwania za zaginionym 29-latkiem, który na oczach postronnych osób zniknął pod wodą podczas kąpieli. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w miejscu niestrzeżonym na chełmskich Gliniankach. W akcji udział brali policjanci oraz strażacy, którzy przeczesywali zbiornik wodny. Dziś po południu grupa płetwonurków natrafiła na ciało mężczyzny.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:30 na zbiorniku wodnym Glinianki w Chełmie. Z relacji naocznych świadków wynika, że mężczyzna kąpał się w wodzie. W pewnej chwili zniknął pod lustrem wody i już nie wypłynął. Osoby te natychmiast zaalarmowały służby ratunkowe. Policjanci ustalili, że to 29-latek bez stałego miejsca zamieszkania.

Wczoraj kilkugodzinna akcja z udziałem policjantów i strażaków wykorzystujących sprzęt specjalistyczny nie przyniosła rezultatu. Dzisiaj od rana akcja poszukiwawcza została wznowiona. Funkcjonariusze wciąż sprawdzali zbiornik wodny oraz linię brzegową.

Po południu grupa lpetwonurków natrafiła na ciało mężczyzny. Trwa identyfikacja zwłok. Czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora.

Źródło: KMP Chełm, komisarz Ewa Czyż

345 226571 W pewnej chwili 29-latek zniknął pod lustrem wody i już nie wypłynął.

 

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili. Zginął motocyklista
Następny artykułTragiczny wypadek w Mirczu. Nie żyje 48 letni mężczyzna (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments