XXV Piknik Rodzinny nad Łabuńką” w ostatnią niedzielę sierpnia (PROGRAM)

0
629

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu po raz kolejny przygotowuje się do organizacji swojego corocznego wydarzenia – „Pikniku Rodzinnego nad Łabuńką”. Impreza, która stała się tradycją, odbędzie się w ostatnią niedzielę wakacji, czyli 27 sierpnia, na przepięknych terenach rekreacyjnych położonych nad rzeką Łabuńką. Planowany start imprezy przewidziany jest na godzinę 16:00.

Rozpoczęcie pikniku zaplanowane jest dynamicznie, z myślą o najmłodszych uczestnikach. W ramach bloku zabaw i atrakcji dzieci będą miały okazję wziąć udział w różnorodnych grach i zabawach ruchowych, poznać sztukę malowania twarzy, bawić się przy kręceniu balonów oraz tworzyć z ogromnych klocków typu XXL. Ponadto, dla maluchów przewidziane są również spotkania z postacią Pikachu oraz udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Kolejnym punktem programu będzie wyjątkowy występ zespołu muzycznego „Ściana W’”. Ich artystyczna prezentacja wniesie nie tylko rozrywkę, ale także pozytywną energię i atmosferę. Następnie na scenie pojawi się Piotr Szymański wraz ze swoim zespołem ONI, obiecując niezapomniany występ na żywo.

Jednak bez wątpienia gwiazdą wieczoru będzie zespół „SMOKEY BAND”. Ich muzyczne brzmienia wypełnią przestrzeń nad Łabuńką, tworząc niesamowitą aurę i zapewniając niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich obecnych.

„Piknik Rodzinny nad Łabuńką” to nie tylko okazja do wspólnego spędzenia czasu, ale także doskonała szansa na przeżycie wielu emocji i chwil radości. Spółdzielnia Mieszkaniowa serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Zamościa oraz okolicznych regionów do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które obiecuje być pełne zabawy i niezapomnianych wrażeń.

plakat pikniku XXV Piknik Rodzinny nad Łabuńką

Poprzedni artykułCo wiemy o związkach Matejki z Zamościem? Opowiedzą przewodnicy PTTK
Następny artykułRoztoczański Festiwal Twórczości Ludowej w Zwierzyńcu – Odejście od Zapomnienia
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments