Z Cmentarza Komunalnego będą usuwane małe pojemniki

0
246

Firma PGK Zamość Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dążeniem do usprawnienia systemu zarządzania odpadami, od dnia 14 sierpnia bieżącego roku wprowadza zmiany na terenie Cmentarza Komunalnego.

W ramach tych zmian, wszystkie małe pojemniki na odpady zostaną usunięte z obszaru Cmentarza Komunalnego. Z myślą o efektywnym i przejrzystym systemie gromadzenia odpadów, zostały wyznaczone odpowiednie miejsca, w których zostaną umieszczone duże pojemniki oraz specjalne kontenery służące do segregacji odpadów.

Warto podkreślić, że na terenie Cmentarza Komunalnego obowiązuje systematyczna segregacja odpadów. Działanie to ma na celu promowanie odpowiedzialności ekologicznej oraz przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Zachęcamy wszystkich odwiedzających Cmentarz Komunalny do przestrzegania przepisów dotyczących segregacji i prawidłowego umieszczania odpadów w odpowiednich kontenerach.

Dzięki wprowadzonym zmianom, chcemy stworzyć bardziej uporządkowany i zgodny z normami ekologicznymi obszar Cmentarza Komunalnego. Liczymy na zrozumienie oraz współpracę ze strony wszystkich odwiedzających, aby wspólnie dbać o nasze otoczenie i zachować piękno tego ważnego miejsca.

Poprzedni artykułPonad 40 mln dodatkowego wsparcia dla miasta Zamość
Następny artykułZamość: 10 nowych przystanków i 31 nowych koszy (Zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments