Zamość: 10 nowych przystanków i 31 nowych koszy (Zdjęcia)

0
451

3 lipca rozpoczęły się prace związane z montażem wiat przystankowych oraz śmietników w ramach przebudowy drogi krajowej nr 74 w Zamościu, tj. ul. Dzieci Zamojszczyzny oraz ul. Szczebrzeskiej. W ramach tego projektu, opracowano łącznie 10 nowoczesnych wiat przystankowych o lekkiej konstrukcji nośnej, wyposażonych w przeszklenia oraz zadaszenia, które zapewniają ochronę przed wiatrem i słońcem. Dodatkowo, zainstalowano 31 nowych pojemników na śmieci, aby zadbać o estetykę i funkcjonalność przestrzeni publicznej.

W trakcie prac konieczne było czasowe zamknięcie niektórych zatok autobusowych oraz fragmentów ścieżek rowerowych i chodników. To miało na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno pracownikom, jak i mieszkańcom korzystającym z okolicznych tras.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia nowych wiat przystankowych i śmietników. Nowoczesny design i staranne wykonanie z pewnością wpływają pozytywnie na wygląd przestrzeni miejskiej. Czekamy na Wasze opinie – jak Wam się podobają te nowe elementy krajobrazu miejskiego?

 

Poprzedni artykułZ Cmentarza Komunalnego będą usuwane małe pojemniki
Następny artykułJaki asortyment znajduje się w sklepie InPost?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments