Nie żyje 58-letni kierowca Audi

0
2350

Dzisiaj po południu, dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tragicznym wypadku, który miał miejsce na trasie Rzeczyce – Kąty. Na podstawie wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy natychmiast przybyli na miejsce zdarzenia, wynika, że 58-letni mieszkaniec gminy Frampol, kierujący Audi, stracił panowanie nad pojazdem i z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi, uderzając w przydrożne drzewo. Niestety, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, mężczyzna zmarł na miejscu wypadku. W chwili zdarzenia, podróżował samochodem samotnie. Aktualnie, droga jest zablokowana, a kierowcy są kierowani na objazdy.

Na miejscu tragedii, pod nadzorem prokuratora, policjanci prowadzą niezbędne czynności procesowe, mające na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności tego smutnego wypadku. Współpracując z innymi służbami, determinujemy się, aby poznać wszystkie szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

To wydarzenie stanowi przypomnienie o ogromnym znaczeniu zachowania ostrożności i przestrzegania przepisów podczas podróży. Apelujemy o zdolność skupienia oraz rozważne zachowanie za kierownicą, co pozwoli zmniejszyć ryzyko podobnych zdarzeń na naszych drogach.

ŹRÓDŁO: KMP Biłgoraj aspirant Joanna Klimek.

Poprzedni artykułStraty po pożarze właściciel wycenił na 2 miliony złotych
Następny artykułPonad 40 mln dodatkowego wsparcia dla miasta Zamość
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments