Konkurs na najładniejszy balkon, ogródek lub podwórko w mieście. 

0
224

Konkurs “Chcę, żeby było ładnie…” – Promocja Estetyki i Dbałości o Środowisko Miejskie

Miasto Zamość oraz Zakład Gospodarki Lokalowej w Zamościu Sp. z o.o.  ogłaszają niezwykły konkurs mający na celu podkreślenie piękna otoczenia oraz zachęcenie do troski o przestrzeń miejską.

Zatytułowany “Chcę, żeby było ładnie…”, konkurs ma za zadanie wyłonić najładniejszy balkon, ogródek lub podwórko w mieście. 

Jego głównym celem jest propagowanie dbałości o otoczenie oraz ukazanie, że piękno można tworzyć bezinteresownie, po prostu dla przyjemności i estetyki. Kwiaty i dekoracje na balkonach, w ogródkach i podwórkach nie tylko upiększają te przestrzenie, ale również cieszą oko przechodniów, sąsiadów i turystów.

Kto może wziąć udział w konkursie? Zaproszenie jest skierowane do pełnoletnich mieszkańców Zamościa, którzy stworzyli aranżacje na swoich balkonach, w ogródkach lub na podwórkach, przywiązując szczególną uwagę do estetyki i harmonii.

Jak wziąć udział? Procedura jest prosta. Wystarczy zrobić zdjęcie swojej przestrzeni (balkonu, ogródka lub podwórka) oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Formularz można przesłać na trzy sposoby: poprzez elektroniczny formularz online na stronie https://zgl-zamosc.pl/, wysyłając e-maila na adres [email protected] z załączonym skanem wypełnionego formularza i zdjęciami, lub tradycyjnie, dostarczając wydrukowany formularz wraz ze zdjęciami osobiście do siedziby ZGLu na ulicy Peowiaków 8, 22-400 Zamość.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2023 r.

Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, nastąpi głosowanie online na profilu Facebook Miasta Zamość (https://www.facebook.com/miasto.zamosc.official/). To właśnie mieszkańcy będą decydować, która aranżacja zdobywa najwięcej serc i zasługuje na uznanie.

Nagrody dla twórców pięknych przestrzeni są wyjątkowe. Pierwsze miejsce otrzyma Telewizor Hitachi 32 cale o wartości 749 zł oraz kartę podarunkową do sklepu Brico o wartości 500 zł. Drugie miejsce zostanie uhonorowane wkrętarką Einhell wraz z akumulatorem o wartości 348 zł oraz kartą podarunkową do sklepu Brico o wartości 300 zł. Trzecie miejsce otrzyma szlifierkę kątową Notool o wartości 269 zł oraz kartę podarunkową do sklepu Brico o wartości 200 zł. Ponadto, za wyróżnienia przewidziane są karty podarunkowe do sklepu Brico o wartości 50 zł.

Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma Kartę Moje Brico, która po zarejestrowaniu w sklepie, daje możliwość skorzystania z rabatu 30 zł przy zakupach za minimum 300 zł.

Przygotowano również nagrody specjalne dla mieszkańców zasobów ZGLu w Zespole Staromiejskim. Osoba zdobywająca największą liczbę głosów w konkursie będzie miała szansę na zagospodarowanie lub remont części wspólnej nieruchomości komunalnej, o wartości do 15 000 zł.

Decyzję o zwycięzcach podejmują mieszkańcy poprzez głosowanie online. To oni wybiorą najpiękniejszą przestrzeń i uhonorują twórców nagrodami.

Organizatorami konkursu są Miasto Zamość oraz Zakład Gospodarki Lokalowej w Zamościu Sp. z o.o., a Partnerem jest Bricomarche Zamość. Patronat medialny sprawują: Tygodnik Zamojski, Dziennik Wschodni, Kronika Tygodnia, zamojska.pl, Nowy Kurier Zamojski, lublinews.pl, roztocze.net, Lubelskie.info oraz Życie Zamościa.

Włącz się w to wyjątkowe wydarzenie, pokaż swoją kreatywność i dbałość o otoczenie, a jednocześnie zdobądź szansę na atrakcyjne nagrody!

chce zeby bylo ladnie konkurs Konkurs na najładniejszy balkon, ogródek lub podwórko w mieście. 

Poprzedni artykułZamość: obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy
Następny artykułStraty po pożarze właściciel wycenił na 2 miliony złotych
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments