Wielki koncert “Roztańczona Polska”. Znamy pierwszych wykonawców! Podaj dalej, zaproś do Zamościa!

0
2794
Już w niedzielę w Zamościu wystąpi plejada gwiazd. „Roztańczona Polska” zaprasza pod scenę i przed telewizory.
Organizator podał pierwszych wykonawców, którzy wystąpią w Zamościu. Na scenie zobaczymy m.in. Aleksandrę Szwed, Stachurskiego i oraz energetyczną grupę Weekend.
Czy na wielkiej scenie pojawi się również Magdalena Narożna z zespołem Piękni i młodzi, Izabela Trojanowska, Komodo, Filip Lato, DJ Adamus, Michał Wiśniewski z grupą Ich Troje, Zenek Martyniuk, Skolim, Andre? Dowiemy się wkrótce
Koncert będzie można oglądać w niedzielę, 6 sierpnia, także na antenie TVP3 o godzinie 20.00. 

Przed rozpoczęciem koncertów, w godzinach 13.00 – 19.30, odbędzie się Festiwal Polska od Kuchni w każdym z miast na trasie. Uczestnicy będą mieli okazję skosztować regionalnych przysmaków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Na trasie „Roztańczonej Polski” aż osiemnaście – absolutnie przebojowych – przystanków. To między innymi popularne letniska, malownicze kurorty, historyczne zakątki kraju, miejscowości znane ze swojej gościnności. Po drodze „Roztańczona Polska” odwiedzi Łomżę, Gryfino, Łowicz, Ostrów Wielkopolski, Jaworzno, Władysławowo, Chełmno, Sochaczew, Zamość, Myślenice, Opole, Kielce i Wilno. 

Fani muzyki i tańca będą mogli bawić się do najlepszych kawałków takich jak: Zawsze z Tobą chciałbym być, Przekorny los, Wszystko, czego dziś chcę, Daddy Cool, Bamboleo, Daj mi tę noc, Keine Grenzen, A wszystko to…, Bailando, Wakacyjna miłość czy Przez Twe oczy zielone.

Poprzedni artykuł11. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”. Publikujemy szczegółowy program
Następny artykułZderzenie Mercedesa z BMW. Winnych brak. (Zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments