Zderzenie Mercedesa z BMW. Winnych brak. (Zdjęcia)

0
278

Wyjaśniamy okoliczności wczorajszego zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj w Majdanie Górnym. Wstępne ustalenia wskazują, że 53-letni kierujący BMW podczas wyprzedzania uderzył w bok skręcającego, dostawczego Mercedesa, którym kierował 54-latek. Kierujący z osobówki został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 10 w Majdanie Górnym na ul. Polesie. Dyżurny tomaszowskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że doszło tam do wypadku drogowego z udziałem osobówki i samochodu dostawczego.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 53-letni kierujący BMW mając przed sobą dwa pojazdy rozpoczął manewr wyprzedzania. Po wyprzedzeniu pierwszego pojazdu, uderzył w bok skręcającego w lewo Mercedesa, którym kierował 54-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów.  Kierujący BMW, mieszkaniec gminy Jarczów, został zabrany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Z uwagi na to, że kierujący nie poczuwali się do winy, sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Poprzedni artykułWielki koncert “Roztańczona Polska”. Znamy pierwszych wykonawców! Podaj dalej, zaproś do Zamościa!
Następny artykuł24-latek w BMW wjechał na teren cmentarza niszcząc nagrobki (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments