Kierowca BMW potrąca na pasach dwie nastolatki (zdjęcia)

0
392

28 letni kierujący pojazdem marki BMW potrącił dwie nastolatki przechodzące przez przejście dla pieszych. Wszystko miało miejsce w Biłgoraju na skrzyżowaniu ulic Kościuszki z Lubelską. Poszkodowane trafiły do szpitala. Apelujemy o ostrożną jazdę, szczególnie w rejonie przejść dla pieszych!

W piątek tuż przed godziną 22:00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu dwóch osób na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z Lubelską. Natychmiast skierował tam policjantów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni mężczyzna kierując pojazdem marki BMW potrącił idące przez oznakowane przejście dla pieszych dwie nastolatki. Poszkodowane mieszkanki Biłgoraja trafiły do szpitala. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości osób biorących w zdarzeniu, wszyscy byli trzeźwi.

Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe. Teraz wyjaśniamy dokładne okoliczności zdarzenia.

Przypominamy, iż zgodnie z art. 26 kodeksu drogowego, kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność, zmniejszyć prędkość tak, aby nie narazić na niebezpieczeństwo pieszego znajdującego się na tym przejściu albo na nie wchodzącego i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na tym przejściu albo wchodzącemu na to przejście. Zachowajmy ostrożność!

młodszy aspirant Joanna Pilarska

 

Poprzedni artykułWielki sukces policjantki z Zamościa (zdjęcia)
Następny artykułPijany, młody kierowca BMW doprowadza do czołowego zderzenia (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments