Wielki sukces policjantki z Zamościa (zdjęcia)

0
488

Monika Mazur policjantka z Zamościa uczestniczyła w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w kolarstwie szosowym. W kategorii policyjnej OPEN kobiet do mety dojechała jako pierwsza, zdobywając tym samym Puchar Komendanta Głównego Policji.

W miniony weekend podczas Tour de Pologne UCI World Tour odbył się wyścig ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego. W Karpaczu zgromadzili się policjanci z wielką pasją do kolarstwa by rywalizować o tytuł najlepszego w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym. Honorowy patronat nad zawodami objął Komendant Główny Policji. Mundurowi oraz inni miłośnicy jednośladów sprawdzali swoją wytrzymałość na wymagających trasach wyścigu.

W tym roku trasa Tour De Pologne Amatorów oraz Górskich Mistrzostw Polski Policji  w kolarstwie o Puchar Komendanta Głównego Policji była zróżnicowana i liczyła 83 kilometry oraz ponad 1850 metrów przewyższeń. W całym wyścigu udział wzięło blisko 2200 kolarzy.

Wśród uczestników była również Monika Mazur – policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Nasza koleżanka, która już wielokrotnie stawała na podium kolarskich zawodów i tym razem wyścig zakończyła z sukcesem. W kategorii policyjnej OPEN kobiet zdobyła I miejsce na podium i tym samym tytuł mistrzyni polskiej Policji w kolarstwie szosowym.

Puchary i medale najlepszym policyjnym kolarzom wręczył Komendant Główny Policji generalny inspektor Jarosław Szymczyk wraz z zastępcą nadinspektorem Romanem Kusterem oraz organizator wyścigu Czesław Lang.

Monice serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych kolarskich sukcesów.

Źródło: KMP Zamość. aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Poprzedni artykułCzołowe zderzenie quada z Oplem (ZDJĘCIA)
Następny artykułKierowca BMW potrąca na pasach dwie nastolatki (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments