Zapraszamy na VIII Turystyczną Majówkę w Zamościu

0
318
Zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania największych atrakcji Zamościa:
Wieża Ratuszowa* – wystawa Modny Zamość – Muzeum Zamojskie – Arsenał – Kojec – Skarbiec Katedralny – Trasa Turystyczna w Oficynach Ratusza* – Wspomnienie PRLu – Muzeum Fotografii – Bastion VII – Krypty Kościoła Franciszkanów – Trasa Turystyczna w Bastionie VII* – Zbyrczyk Obóz Wojskowy w Nadszańcu
Mazagran – Galicya Cafe
Zwiedzanie odbędzie się 13 maja (sobota), godz. 10.00, start na Rynku Wielkim w Zamościu.
Regulamin wydarzenia:
*Atrakcje oznaczone gwiazdkami są dostępne z dodatkową wejściówką, do odbioru w punkcie startowym Na rynku wielkim.
BILETEM WSTĘPU do zwiedzanych obiektów jest “Karta Odkrywcy Twierdzy Zamość”, którą można odebrać w Punkcie Informacyjnym pod Schodami Ratusza w dniu imprezy od godz. 10.00.
Prosimy o przestrzeganie godzin wstępu (tam gdzie jest to wymagane)Na karcie Odkrywcy Twierdzy Zamość znajduje się mapka Zamojskiego Starego Miasta z oznaczonymi na niej obiektami, które włączyły się do akcji. Dodatkowo karta zawiera pola na których można wbić pieczątkę będącą potwierdzeniem “zdobycia” kolejnych obiektów Twierdzy Zamość. O opieczętowanie kart prosimy zwracać się po zwiedzaniu do osób opiekujących się obiektami.
Pieczątka Arsenału i Pawilonu pod kurtyną znajduje się w KASIE Muzeum w Prochowni.

Uczestnicy, którym uda się zebrać przynajmniej 12 pieczątek mogą Wziąć udział w konkursie
z nagrodami. warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przedstawienie karty z wymaganą liczbą pieczątek do godz. 14.30 w dniu imprezy , organizatorom w punkcie przy Bastionie II. Rozdanie nagród około godziny 14.45 W kazamacie wschodniej Bastionu II .

Podczas majówki będzie robiona dokumentacja fotograficzna, udział w majówce oznacza zgodę na publikację wizerunku.
prosimy o stosowanie się do regulaminów zwiedzania poszczególnych obiektów, w przypadku nieprzestrzegania regulaminu administrator obiektu może odmówić Państwu wstępu.
[Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki i szkody powstałe podczas imprezy, uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Udział w VIII Turystycznej Majówce, oznacza akceptację warunków uczestnictwa.
Źródło: UM Zamość, Organizatorem jest Stowarzyszenie Turystyka z Pasją
zamosc gb21c59dfd 1920 Zapraszamy na VIII Turystyczną Majówkę w Zamościu
- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments