“Interaktywny warsztat o MIŁOŚCI” dla dzieci w Zamojskim Domu Kultury

0
167

Zamojski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieciaki na „Interaktywny warsztat o MIŁOŚCI”

Warsztaty odbędą się 11 lutego o godzinie 11:00.

Mówienie o uczuciach bywa bardzo trudne. Zdarza się, że nie uczy się dzieci rozpoznawania i nazywania uczuć. Rzadko również pokazuje się, jak sobie z nimi dobrze radzić. A przecież uczucia, emocje i przeżycia towarzyszą nam przez całe życie.

Dzieci na temat miłości mówią w różny sposób „Miłość to coś, co sprawia, że się uśmiechasz gdy jesteś zmęczony” mówi 4 letnia Tereska, „Miłość jest wtedy, gdy Twój piesek liże cię po twarzy nawet jeśli zostawiłeś go na cały dzień samego w domu” powiedziała 4 letnia Marysia, Miłość jest wtedy, gdy wychodzicie razem na kolację i oddajesz temu komuś większość swoich frytek nie żądając, by oddał Ci swoje” mówi 6 letnia Krysia, Miłość jest wtedy, gdy moja mama robi kawę dla mojego taty i bierze łyka zanim mu ją da, by sprawdzić czy dobrze smakuje” mówi 7 letni Daniel.

Uczestnicy warsztatów w ZDK rozmawiać będą o uczuciu, którego pozytywna moc potrafi przenosić góry. Podczas warsztatów uczestnicy poznają historię 13 letniej Emilki, z którą dosłownie ktoś podzielił się SERCEM.

Udział w warsztatach jest płatny. Bilet wstępu kosztuje 5 zł.

Bilet można zakupić bezpośrednio w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury lub na www.zdk.zamosc.pl

Poprzedni artykułPowstała pierwsza w Polsce toaleta “neutralna płciowo”
Następny artykułKarambol na drodze krajowej nr 17 (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments