Karambol na drodze krajowej nr 17 (zdjęcia)

1
3573

Dzisiaj po godzinie 9:00 na drodze krajowej nr 17 w Wólce Orłowskiej doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych oraz osobówki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący Seatem 74-latek zwolnił z zamiarem skrętu w lewo i na tył jego pojazdu najechały jadące za nim samochody ciężarowe. 74-latek trafił do szpitala, natomiast kierujący samochodami ciężarowymi nie doznali poważnych obrażeń.

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś około godziny 9:20 w Wólce Orłowskiej (gm. Izbica). Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, na prostym odcinku drogi krajowej DK-17, doszło do zderzenia trzech pojazdów, w tym dwóch ciężarowych i osobowego Seata. Wszyscy jechali w tym samym kierunku.

Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że kierujący Seatem 74-letni mieszkaniec gminy Izbica zwolnił z zamiarem skrętu w lewo i na tył jego pojazdu najechały jadące za nim samochody ciężarowe. 74-latek trafił do szpitala, natomiast kierujący samochodami ciężarowymi nie doznali poważnych obrażeń.

Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Dokładne przyczyny wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo już, iż kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Źródło: KMP Krasnystaw, nadkomisarz Piotr Wasilewski

68 216307 Karambol na drodze krajowej nr 17 (zdjęcia) 68 216306 Karambol na drodze krajowej nr 17 (zdjęcia) 68 216305 Karambol na drodze krajowej nr 17 (zdjęcia)

 

Poprzedni artykuł“Interaktywny warsztat o MIŁOŚCI” dla dzieci w Zamojskim Domu Kultury
Następny artykułWarsztaty z pieczenia pizzy domowej z Marcinem Kozickim w Zamościu (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marcopolo

kierowcom ciężarówek wydaje się że im wszystko wolno , nigdy nie zachowują bezpiecznych odstępów , tylko siedzą na ogonie ,aż skóra cierpnie na plecach.