Partnerzy Zamojskiej Karty Seniora

0
707

Zamojska Karta Seniora jest przeznaczona dla osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają na terenie miasta Zamość. Karta jest wydawana bezpłatnie, a jej posiadanie umożliwia osobom starszym korzystanie z szerokiego wachlarza usług. Jest to możliwe dzięki zniżkom stałym lub proponowanym okazjonalnie przez Partnerów Programu.

Karta jest imienna i nie może być odstępowana innym osobom. Karta wydawana jest na wniosek Seniora w terminie do 30 dni od dnia złożenia poprawnie wypełnionego wniosku, złożonego do Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu. Druki wniosku dostępne są w Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu Rynek Wielki 13, ul. Łukasińskiego 2E oraz do pobrania na stronie internetowej www.zamosc.pl

Wydaliśmy już ponad 5 tys. sztuk Zamojskiej Karty Seniora. Największe zainteresowanie kartą było na samym początku programu, obecnie co miesiąc wydajemy około 30 kart. Wiecej kart wydajemy w okresie jesienno-zimowym, ponieważ w lecie jest mniej seniorów w mieście” mówi Joanna Liberadzka-Duras z Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu.

Karta upoważnia seniora do korzystania z systemu zniżek na różnego rodzaju dobra i usługi z zakresu kultury, sportu, rekreacji, nauki i zdrowia. Zniżki będą oferować Partnerzy programu, czyli jednostki organizacyjne Miasta Zamość (np.Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zamojski Dom Kultury) , spółki miejskie, inne jednostki i instytucje publiczne oraz podmioty niepowiązane organizacyjnie z Urzędem Miasta Zamość (czyli np. firmy, sklepy, lekarze itp.)

Partnerem Programu może być każdy przedsiębiorca, instytucja lub placówka. Wysokość ulg, zniżek, rabatów upustów, uprawnień i preferencji przyznawanych przez Partnerów będzie zależeć wyłącznie od ich uznania. Miasto Zamość nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie ulg, rabatów i upustów proponowanych posiadaczom Karty przez Partnerów Programu.

Zachęcamy firmy, instytucje itp. by przystępowały do programu Zamojska Karta Seniora, ponieważ dzięki oferowanym zniżkom, zyskają nowych i stałych klientów.
Partnerzy Zamojskiej Karty Seniora zostaną specjalnie oznakowani, jako “Miejsca przyjazne Seniorom”, a ich lista jest dostępna TUTAJ

Poprzedni artykułGdzie nad morze z dziećmi na Święta Wielkanocne?
Następny artykułZ Perecem w dawnym Zamościu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments