Potrącił 81-latka na pasach. Dlaczego? Bo go nie zauważył.

0
1473

Do wypadku drogowego doszło wczoraj na DK nr 17 w miejscowości Krynice. Wstępne ustalenia wskazują, że 40 letni kierujący Oplem Vivaro potrącił znajdującego się na przejściu dla pieszych 81 latka. Pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wyjaśniamy okoliczności tego wypadku i apelujemy o ostrożność w rejonach przejść dla pieszych.

Wczoraj po godzinie 16 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na drodze krajowej numer 17 w miejscowości Krynice w obszarze zabudowanym doszło do potrącenia pieszego.

Jak wynika z ustaleń policjantów tomaszowskiej drogówki, 40-letni kierujący Oplem Vivaro, mieszkaniec powiatu otwockiego, jadąc w kierunku Zamościa, nie zauważył znajdującego się na oznakowanym przejściu dla pieszych 81-latka z gminy Krynice, w wyniku czego doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do zamojskiego szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego, był trzeźwy.

Wyjaśniamy okoliczności tego wypadku i apelujemy o ostrożność za kierownicą, a zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, młodszy aspirant Małgorzata Pawłowsk

359 215629 Potrącił 81-latka na pasach. Dlaczego? Bo go nie zauważył.

Poprzedni artykułLatające garaże na Zamoyskiego. Publikujemy zdjęcia
Następny artykułDzień Babci i Dzień Dziadka.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments