Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych

3
2775

Wyjaśniamy okoliczności wypadku drogowego do którego doszło dziś rano na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Wstępne ustalenia wskazują, że 59-letnia kierująca Oplem potrąciła znajdującą się na przejściu dla pieszych 65-latkę. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Apelujemy o ostrożność za kierownicą.

Do wypadku doszło dziś rano, przed godziną 7, na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Zgłoszenie dotyczyło zdarzenia drogowego z udziałem osobowego Opla i pieszej.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 59-letnia tomaszowianka jadąca Oplem w kierunku Bełżca, nie zauważyła znajdującej się na przejściu dla pieszych 65-latki, na skutek czego doszło do potrącenia pieszej. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierująca Oplem w chwili zdarzenia była trzeźwa. Mundurowi zatrzymali 59-latce prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policyjni śledczy.

Apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Poprzedni artykułUczniowie zamojskiego Plastyka dekorują choinkę w Pałacu Prezydenckim
Następny artykułTym razem nietrzeźwy mężczyzna za kierownicą.
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zamojski świr

Jeździć się kurwy nauczcie

tak atm

Apelujcie o ostrożność i rozwagę do Pieszych !!! Właczają sie do ruchu o każdej porze dnia i każdej pogodzie bez odblasku i bezmyślnie, bo ‘mają pierwszeństwo’. Przy złych warunkach pogodowych, słabo oświetlonych ulicach MUSICIE LICZYĆ NA SIEBIE, jeżeli nie stać was na opaskę odblaskową (dają gdzie się da gratis), czy nie macie sił umysłowych. Niech już chociaż wchodzi na przejscie z komórką, i tak święta krowa, ale chociaż oświetlona!!!

Dominik

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419