Zderzył się z przyczepą ciągnika rolniczego wyjeżdżającego z pola.

0
852

Wyjaśniamy okoliczności wypadku drogowego, na drodze krajowej numer 17 w miejscowości Zakręcie. 58-latek kierujący KIA zderzył się z przyczepą ciągnika rolniczego wyjeżdżającego z pola. Do zdarzenia doszło o północy.

Dzisiaj o północy dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał zgłoszenie dotyczące zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym, do którego doszło na drodze krajowej numer 17 w miejscowości Zakręcie. Na miejsce natychmiast pojechały służby ratunkowe.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierowca Kia jadący w stronę Krasnegostawu zderzył się z przyczepą ciągnika rolniczego wyjeżdżającego z pola. Kierowca osobówki, 58-letni mieszkaniec Zamościa z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Natomiast kierowcy ciągnika, 22-latkowi z Krasnegostawu na szczęście nic się nie stało. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, mężczyzna był trzeźwy.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana na czas wykonywania czynności procesowych. Policjanci zorganizowali objazdy i ręcznie kierowali ruchem. Mundurowi wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tego wypadku drogowego. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.

Źródło: KMP Krasnystaw, aspirant Jolanta Babicz

68 212507 Zderzył się z przyczepą ciągnika rolniczego wyjeżdżającego z pola. 68 212506 Zderzył się z przyczepą ciągnika rolniczego wyjeżdżającego z pola.

Poprzedni artykułSklep NEONET w Zamościu z nową lokalizacją
Następny artykułMiał pomóc choremu znajomemu. Teraz grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments