Sklep NEONET w Zamościu z nową lokalizacją

2
678
GAIA

24 listopada o godzinie 9:00 otwarto nowy sklep NEONET w Zamościu. Punkt został przeniesiony do nowego parku handlowego, mieszczącego się przy ulicy Legionów 8. Na odwiedzających salon NEONET czekają atrakcyjne rabaty na elektronikę, ekologiczne gadżety i aromatyczna kawa.

Sieć NEONET licząca niemal 300 salonów stacjonarnych oraz dwie platformy sprzedażowe online, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju sklepów, otwierając nowe punkty oraz relokując obecne salony w dogodniejsze dla klientów lokalizacje. W swoich działaniach marka skupia się w dużej mierze na dotarciu do mieszkańców miast poniżej 200 tys. Do tej pory od początku roku na zakupowej mapie Polski pojawiło się aż 12 nowych sklepów NEONET, wliczając w to relokację w Zamościu.

Nowa lokalizacja i większy sklep

Salon NEONET w Zamościu został przeniesiony z punktu przy ulicy Hrubieszowskiej 9 do nowo otwartego parku handlowego, zlokalizowanego przy ulicy Legionów 8, we wschodniej części miasta. Dotychczasowy sklep działał w mieście już od dekady. Relokacja do nowego lokalu zapewni mieszkańcom Zamościa wygodniejsze zakupy, dzięki przestronnemu wnętrzu, eleganckiej i funkcjonalnej ekspozycji towarów, znacząco większemu zatowarowaniu, a także innowacyjnym strefom z produktami klasy premium.

– Relokacja sklepu NEONET w Zamościu podyktowana była zwiększeniem udogodnień dla kupujących, a także widocznym wzrostem sprzedażowym. Dzięki zmianie lokalizacji, możliwa była również rozbudowa powierzchni sprzedażowej nowego salonu oraz lepszej ekspozycji produktów  – komentuje Katarzyna Piotrowiak, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

NEONET w Zamościu – przestronny sklep z dobrym dojazdem

Relokowany punkt to też odpowiedź na potrzeby klientów, którzy cenią sobie wygodny dojazd samochodem lub koleją, dzięki usytuowanej w pobliżu stacji. Na zmotoryzowanych klientów czeka przestronny parking. Na miejscu klienci będą mogli dokonać kompleksowych zakupów. W bliskim sąsiedztwie znajdują się takie obiekty jak Biedronka, Abra, KFC, Leroy Merlin, a także kryta pływalnia, sala zabaw dla dzieci, stacja paliw Lotos czy nawet escape room.

neonet strefa gsm Sklep NEONET w Zamościu z nową lokalizacją

Punkt NEONET w Zamościu, liczący ponad 550 mkw powierzchni handlowej, jest największym obiektem sieci w tym rejonie Polski. NEONET w parku handlowym przy ulicy Legionów 8 będzie także realizował zamówienia ze sklepu online – poprzez system „odbiór za godzinę”. Sklep będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 9-17.

W czasie wielkiego otwarcia klienci, którzy zrobili zakupy i okazali paragon, otrzymali paczkę ekologicznych gadżetów m.in. bambusowy kubek czy zaślepkę na kamerę w laptopie wykonaną z pszenicznego, ekologicznego tworzywa. Zakupy umilał profesjonalny barista, który przez cały dzień serwował aromatyczną kawę Lavazza.

 

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aga

Pierwsze słyszę, że w Zamosciu jest Leroy Merlin

Paweł
Reply to  Aga

Ja też