63-latka z 2 promilami, uderzyła w barierę energochłonną. 60000 mandat i 15 lat zakazu kierowania pojazdami, to kara która jej grozi.

0
5849

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miała 63-latka, która w miejscowości Surhów – Kolonia straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w barierę energochłonną. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Policjanci apelują o zdrowy rozsądek za kierownicą.

Policjanci interweniowali w czwartek po godzinie 8:00 w miejscowości Surhów – Kolonia na drodze wojewódzkiej numer 846 w związku ze zdarzeniem drogowym, w którym uczestniczył samochód osobowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 63-letnia mieszkanka Lublina kierująca osobowym Mistubishi nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w barierki energochłonne. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kobieta miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia 63-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana karetką pogotowia na oddział ratunkowy krasnostawskiego szpitala.

Policjanci wyjaśniają szczegóły tej sprawy i apelują o zdrowy rozsądek! Przypominamy, że prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2, karą pieniężną do nawet 60 tysięcy złotych oraz zakazem kierowania pojazdami nawet na 15 lat.

Źródło: KMP Krasnystaw, aspirant Jolanta Babicz

68 211736 63-latka z 2 promilami, uderzyła w barierę energochłonną. 60000 mandat i 15 lat zakazu kierowania pojazdami, to kara która jej grozi.

Poprzedni artykułWieczór Pieśni Patriotycznych
Następny artykułJarmark Świąteczny – będą warsztaty z pisania listów do Świętego Mikołaja
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments