Jarmark Świąteczny – będą warsztaty z pisania listów do Świętego Mikołaja

0
283

Miasto Zamość oraz Zamojski Dom Kultury zapraszają na Jarmark Świąteczny 2022, który w tym roku odbędzie się w dniach 3-4 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu.

To będzie doskonała okazja, by zakupić świąteczne ozdoby, pyszne świąteczne słodkości, a także prezenty na Mikołaja oraz pod choinkę.

W programie, jak co roku, mnóstwo atrakcji! Nie zabraknie oczywiście inspirujących warsztatów, konkursów oraz kolęd, które wprowadzą nas w magiczny przedświąteczny nastrój!

Ważna informacja dla dzieci i rodziców – będą warsztaty z pisania listów do Świętego Mikołaja, które poprowadzi p. Janina Gąsiorowska – matka chrzestna statku m/s Ziemia Zamojska.

Tradycją zamojskich jarmarków świątecznych są występy muzyczne, inauguracja lodowiska, atrakcje offroadowe, a także tradycyjny konkurs na najpiękniejszy i najpyszniejszy piernik. Z pewnością tej pysznej atrakcji nie zabraknie i w tym roku.

Wystawcy zainteresowani udziałem w Jarmarku Świątecznym proszeni są o kontakt z Wydziałem Turystyki i Promocji UM Zamość tel. 84 6772494 (poniedziałek – piątek, w godz. 8:00 – 15:00) celem rezerwacji powierzchni handlowej.

Poprzedni artykuł63-latka z 2 promilami, uderzyła w barierę energochłonną. 60000 mandat i 15 lat zakazu kierowania pojazdami, to kara która jej grozi.
Następny artykułMedale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments