Zamość w programie preferencyjnej sprzedaży węgla

0
502

Miasto Zamość w programie preferencyjnej sprzedaży węgla

W związku z mającą wejść w życie ustawą o zakupie preferencyjnym paliwa stałego (węgla kamiennego) przez gospodarstwa domowe, Miasto Zamość zamierza przystąpić do dystrybucji dla mieszkańców.

 Możliwość zakupu węgla przysługiwać będzie osobom, którzy zgłosili swoje budynki do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, uzyskali dodatek węglowy, a także nie nabyli wcześniej węgla na sezon grzewczy 2022/2023 po cenie niższej niż 2000 zł brutto za tonę.

Prosimy o wypełnienie „Ankiety wstępnej – zgłoszenia zapotrzebowania na paliwo stałe” w terminie do 10 listopada br. Ankietę należy złożyć w Biurze Obsługi Interesanta (parter Ratusza) lub w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska przy ul. Partyzantów 10 (parter budynku). Istnieje również możliwość wypełnienia druku w wersji elektronicznej – link zostanie podany niebawem.

Wypełnienie niniejszej ankiety nie oznacza złożenia wniosku. Wnioski będzie można składać w terminie późniejszym, o którym będziemy na bieżąco informować. Osoby fizyczne w gospodarstwie domowym będą miały prawo do zakupu węgla po preferencyjnej cenie 2000,00 zł brutto zł/tonę. Zakupu będzie można dokonać w dwóch transzach: 1,5 tony w 2022 r. oraz 1,5 tony po 1 stycznia 2023 r., zgodnie z ilością i w terminie zadeklarowanym w „Ankiecie”.

Tu pobierzesz ankietę:  ANKIETA

Informacje odnośnie dystrybucji węgla będziemy aktualizowana na bieżąco na stronie internetowej www.zamosc.pl.

 

 

Poprzedni artykułUbezpieczenie dla sprowadzonego samochodu. Co warto wiedzieć?
Następny artykułZamość wyróżniony za najniższą liczbę zabitych, liczbę rannych i liczbę wypadków.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments