Wysoki mandat za wyprzedzanie BMW na przejściu dla pieszych

0
425

Policjanci z tomaszowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego kierującego BMW, który przekroczył dopuszczalną prędkość jazdy i wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1900 złotych, a na jego konto wpłynęło 21 punktów karnych.

Policjanci z tomaszowskiej drogówki, nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w videorejestrator, przed godziną 18 w miejscowości Tarnawatka Tartak zatrzymali do kontroli drogowej kierującego BMW, który przekroczył dopuszczalną prędkość jazdy o 26 km/h oraz wyprzedzał inny pojazd na przejściu dla pieszych. Kierującym kazał się 40-letni obywatel Ukrainy. Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na kierującego 1900 złotych mandatu oraz 21 punktów karnych.

Przypominamy, że wyprzedzanie na przejściu dla pieszych stanowi wykroczenie zakwalifikowane do kategorii objętych tzw. recydywą. Popełnienie tego wykroczenia dwukrotnie w przeciągu dwóch lat będzie skutkowało podwójną kwotą mandatu.

sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

68 210568 Wysoki mandat za wyprzedzanie BMW na przejściu dla pieszych 68 210567 Wysoki mandat za wyprzedzanie BMW na przejściu dla pieszych

Poprzedni artykułGroźny wypadek trzech pojazdów
Następny artykuł71-latka w Daewoo uderzyła na pasach 11-latkę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments