Groźny wypadek trzech pojazdów

0
2548

Wczoraj w miejscowości Fajsławice na DK-17 doszło do groźnego wypadku. W zdarzeniu brał udział samochód ciężarowy oraz dwie osobówki. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Fajsławice. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 21:20 na drodze krajowej numer 17 na trasie Lublin – Krasnystaw. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, doszło do zderzenia pomiędzy samochodami osobowymi marki Mercedes i Land Rover jadącymi w stronę Krasnegostawu, a ciągnikiem siodłowym marki Renault, który jechał w kierunku Lublina. Ciężarówką kierował 53-letni obywatel Ukrainy. Mercedesem jechał 29-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego, natomiast Land Rover’em kierował 60-letni obywatel Ukrainy, wraz z nim podróżowała 14-letnia pasażerka. Wszyscy uczestnicy tego wypadku zostali przetransportowani do szpitali.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin, policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu pracowali śledczy oraz technik kryminalistyki wraz z biegłym z zakresu techniki samochodowej.

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. W szpitalu pozostał 29-letni kierowca samochodu osobowego marki Mercedes, który w wyniku zdarzenia doznał poważnych obrażeń ciała.

aspirant Jolanta Babicz68 210477 Groźny wypadek trzech pojazdów 68 210476 Groźny wypadek trzech pojazdów

 

Poprzedni artykułPalił odpady i nie czuje się winny, twierdzi, że prezes PiS pozwolił palić wszystkim (zdjęcia)
Następny artykułWysoki mandat za wyprzedzanie BMW na przejściu dla pieszych
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments